Чи зручні барні стільці на кухні?Сучасний кухонний інтер'єр створюється не тільки заради зручності і практичності, а й для того, щоб втілювати собою єдину стилістичну концепцію. Часто в кухонних композиціях використовуються високі барні стільці, які раніше рідко з'являлися в домашньому інтер'єрі. Якщо ви вирішили придбати саме такі меблі, варто вивчити всі її особливості, щоб вибрати найбільш комфортний варіант для свого будинку.

Висота барного стільця

Стілець - це специфічна меблі, яка зазвичай встановлюється в ресторанах, і, на думку багатьох, сидіти вдома на високому сидінні незручно. Однак все залежить від того, наскільки вірно ви підібрали інші складові кухонного комплекту, і головним питанням при вирішенні цього завдання буде не естетика простору, а зручність.

В першу чергу слід визначитися з висотою сидіння, яке повинно бути не надто високим, але і не низьким, щоб ви могли рівно сісти за барну стійку. Найпростіше орієнтуватися на висоту барной стійки, тому спочатку купується саме ця конструкція. За загальноприйнятою стандарту різниця між стійкою і стільцем повинна бути не менше 30 см - саме таку відстань вважається оптимальним для більшості людей.

Якщо підібрати стільці до стійки не виходить, зверніть увагу на моделі з регульованою висотою сидіння. Такі вироби оснащуються підйомним механізмом на зразок того, який встановлений в комп'ютерних кріслах. Завдяки газ-ліфта ви зможете регулювати висоту сидіння, і суворе правило співвідношення висот перестане бути єдиним орієнтиром. В останні кілька років популярними стали моделі з гвинтовим підйомним механізмом, які виконані в вінтажному стилі. Сидіння таких стільців також може регулюватися по висоті, тому ви можете вибрати комфортний для себе рівень кількома поворотами механізму.

Вибираємо розмір сидіння і конструкцію

Наступний критерій вибору - це сидіння, так як переваги у всіх людей різні, і різноманітність таких стільців також вражає уяву. Перше правило, яке потрібно запам'ятати - чим менше сидіння, тим менш комфортно ви будете себе на ньому відчувати. Невелике сидіння не дозволить сісти рівно, і вам доведеться постійно міняти положення тіла, балансуючи на невеликій площі. Такі моделі в домашньому інтер'єрі незастосовні, тому від подібних виробів краще відразу відмовитися.

Традиційний барний стілець не має спинки, і саме такі моделі можна зустріти в різних ресторанах і барах. Ось тільки присутність подібних конструкцій в громадському місці можна пояснити, адже клієнти в ресторані не повинні сидіти занадто довго і даремно займати місце. Однак купувати додому такі стільці нерозумно, адже в домашній обстановці вам хочеться повністю розслабитися і влаштуватися на стільці з максимальним комфортом. Набагато доречніше на кухні виглядають стільці зі спинкою, так як подібна конструкція підтримує хребет і знімає напругу.

Яку модель стільця вибрати

Якщо ви вирішили купити кухонні стільці з високим сидінням, пам'ятайте про комфорт. Уявіть, що вам доведеться обідати на такому стільці кожен день і вирішіть для себе, наскільки він зручний. Так, стільці з жорстким сидінням, без спинки і з невеликою площею посадки добре виглядають в барі, але в домашньому побуті стануть найбільш нелюбимим місцем відпочинку і абсолютно не підходять для прийняття їжі. Набагато зручніше сидіти на м'якому сидінні, відкинувшись на спинку і не турбуючись про те, що ви можете впасти. Щоб витримати стиль приміщення, можна вибрати стільці з жорсткою конструкцією, але доповнити їх м'якими подушками. Текстильні елементи роблять такі суворі композиції більш домашніми і затишними.Оставить комментарий

Примечание: HTML не поддерживается!
    Плохо           Хорошо