Екомеблі - що це і як їх правильно вибирати?В останні кілька років головним трендом у галузі дизайну інтер'єрів стала екологічність. Дедалі більше дизайнерів вибирають натуральні матеріали при оздобленні приміщень, і виробники меблів активно підхопили цю тенденцію. Так і з'явився напрямок екомеблів, який на даний момент вважається найпопулярнішим і затребуваним. Ми розповімо, як правильно вибирати такі предмети інтер'єру та в чому переваги меблів із натуральних матеріалів.

Як вибрати екомеблі

Дитячі меблі в екостилі виготовлені з натуральної деревини, і такі предмети обстановки вважаються найпопулярнішими сьогодні на ринку. Природні компоненти нешкідливі, здатні прослужити багато років при правильній обробці та допоможуть доповнити інтер'єр у будь-якому стилі. Одночасно з популярністю на натуральні матеріали на ринку з'явилися вироби з синтетичної сировини з імітацією під природні покриття. Такі вироби вже не входять до категорії екомеблів, але в деяких випадках практичніші за аналогічні предмети з дерева.

Якщо ви вирішили купити комод у спальню дитини, краще віддати перевагу саме екомеблям. Такі вироби привабливо виглядають, прослужать багато років і стануть справжньою окрасою інтер'єру.

Плануєте придбати дитячий комп'ютерний стіл у еко-стилі? Радимо звернути увагу на такі моменти:

  • Вибирайте вироби із натурального дерева. Справжні еко-меблі виготовлені з масиву дерева, що гарантує міцність каркасної конструкції та привабливий зовнішній вигляд. Однак такі меблі коштують дорого, і часто дерево замінюють дерев'яними плитами, які створюються за технологією склеювання брусків деревини. У такому варіанті меблі вже не вважаються екологічними, так що втрачається основний сенс інтер'єру.
  • Перевіряйте сертифікати. Меблі з натурального дерева краще купувати у надійних виробників, які використовують якісні матеріали. При виборі дитячих меблів особливу увагу варто приділити сертифікатам відповідності та перевірити їхню актуальність.
  • Зверніть увагу на матеріали обробки. Для того, щоб надати дерев'яному каркасу міцність і зробити поверхню практичною, виробники використовують лаки та спеціальні захисні покриття. Безпечним лаком для дерева вважається розчин на водній основі, тому важливо звертати увагу на способи оздоблення готових виробів.

Меблі вважаються екологічними тільки в тому випадку, якщо при виготовленні використовуються натуральні матеріали. Так, елементи фурнітури чи оздоблення також мають бути виготовлені з дерева, сталі чи скла. Пластик та будь-які інші склади синтетичного типу неприпустимі, тому зверніть увагу на кожну деталь конструкції.Оставить комментарий

Примечание: HTML не поддерживается!
    Плохо           Хорошо