Ергономічне комп'ютерне крісло – вибираємо зручний стілець для дитиниУпорядковуючи робоче місце для дитини, необхідно пам'ятати, що школярі проводять багато часу за столом і важливо правильно підібрати крісло для занять. Можна купити звичайний стілець потрібної висоти або організувати місце для занять за всіма правилами та придбати ергономічне крісло. Така покупка – це інвестиція у здоров'я дитини, оскільки сучасні моделі дитячих стільців для комп'ютера створюються з урахуванням потреб організму, що росте.

Як вибрати ідеальне крісло маленькій дитині

Дитячі комп'ютерні крісла – це складні та функціональні вироби, які багато в чому повторюють особливості аналогічних моделей для дорослих. При виборі крісла найпростіше орієнтуватися на вік дитини, щоб крісло було зручним та підходило до зростання.

Для дітей молодшого дошкільного віку випускається окрема серія крісел для навчання, які відрізняються від інших видів таких меблів розмірами. Основними параметрами покупками стануть такі характеристики:

  • Сидіння. В першу чергу, оцініть глибину і ширину сидіння, щоб дитина могла вільно розміститися в кріслі, але навколо не залишалося занадто багато простору. Маленьким дітям розумніше купувати крісла з сидіннями із закругленими краями, щоб куточки не врізалися в ноги.
  • Функціональність. Щоб дитина могла користуватися кріслом кілька років, краще купити модель, в якій передбачено можливість регулювання. У таких виробах можна підняти або опустити сидіння та відхилити спинку під певним кутом, так що дитина зможе розміститися у кріслі з максимальним комфортом.
  • Матеріал виготовлення. Каркасна частина крісла має бути міцною, щоб виріб прослужив кілька років як мінімум. Тканина оббивки сидіння та спинки підбирається з числа полотен, які добре чистяться та не вбирають вологу.

Рекомендуємо не економити на такій покупці, оскільки зручне крісло позбавить проблем з хребтом у майбутньому.

Купуємо крісло для підлітка

Діти швидко ростуть, тому меблі в дитячій міняються часто, і крісло також потрібно поміняти, коли воно стане маленьким для підлітка. Критерії вибору нового крісла залишаються такими ж, тому що підлітки проводять багато часу за комп'ютером. Якщо крісло буде мати неправильну форму, можуть з'явитися болі в спині, проблеми з хребтом, тому економити нерозумно.

Оптимальний варіант – це ергономічне крісло з ортопедичним ефектом, що створює надійну підтримку тілу під час сидіння. У таких моделях спинка може встановлюватися у певній позиції, щоб дитина могла сидіти за столом рівно, спираючись на стійку поверхню. Сидіння також виготовляється з урахуванням ортопедичного призначення, тому навіть за тривалого перебування в одній позі дитина не відчуває дискомфорту.

Кресла для підлітків повинні відповідати таким же вимогам, як і дитячі меблі. Однак старшій дитині можна придбати модель на коліщатках. Такі крісла зручніші у використанні, тому що можна переміщатися по кімнаті, не встаючи зі стільця. Якщо ви вирішили купити саме таке крісло, зверніть увагу на механізм із коліщатками. В першу чергу колеса повинні бути виготовлені з міцного і зносостійкого матеріалу, щоб не зламатися в перші ж місяці активної експлуатації. До речі, для будинку краще вибирати моделі з прогумованими коліщатками, щоб крісло не видавало багато шуму під час руху.

Якщо ви хочете купити якісне дитяче крісло, яке сподобається дитині та буде для неї корисним придбанням, найкраще звернутися до спеціалізованого магазину. Купувати такі меблі з рук або у ненадійних продавців не рекомендується, в офіційному меблевому магазині вам не тільки розкажуть про всі особливості меблів, але й допоможуть вибрати крісло з потрібними характеристиками.Оставить комментарий

Примечание: HTML не поддерживается!
    Плохо           Хорошо