Ігровий простір в офісі або як підвищити продуктивністьДизайнери переглянули ставлення до офісних інтер'єрів і пропонують нестандартні рішення для створення робочого простору. Вчені довели, що оточення впливає на продуктивність, і корпоративним службовцям складно зберігати концентрацію протягом цілого дня в строгому і монохромному інтер'єрі. Великі корпорації прийшли до висновку, що краще витратитися на розробку оригінального ігрового простору, ніж стимулювати працівників іншими способами. Звичайно, не кожна компанія готова на великі витрати під час ремонту, але створити умови для продуктивної праці реально при невеликих витратах.

Як створити робочий настрій в інтер'єрі офісу

Виділяють кілька важливих аспектів створення сучасного робочого інтер'єру:

  • Зонування. Розробляйте інтер'єр, використовуючи окремі зони для роботи, відпочинку або спілкування. Наприклад, велике офісний простір можна розділити перегородками і облаштувати кожну секцію під певні завдання. М'які крісла для офісу можна розташувати в зоні відпочинку.
  • Освітлення. Офісне приміщення повинне добре освітлюватися, тому перегородки краще виготовити з прозорого матеріалу. Інтер'єр наповнений світлом, і працювати в таких умовах зручніше і приємніше.
  • Спокійна кольорова гама. Вибирайте для інтер'єру пастельні відтінки, які не кидаються в очі і не викликають неприйняття. При цьому в обстановці має бути кілька яскравих плям, які контрастують з оточенням.

Уважно вибирайте меблі для співробітників, так як їм треба буде проводити за столом з ранку до вечора. Так, сучасний комп'ютерний стіл повинен бути відрегульований під зріст співробітника, який сидить за ним постійно. Полиці і ящики розміщуються таким чином, щоб людині не довелося постійно вставати з крісла, щоб скористатися офісним обладнанням або дістати папери.

Як згуртувати команду

Облаштуйте в офісі місце для колективного обговорення проектів і спілкування. У стандартному варіанті - це конференц-зал, але таке приміщення може стати цікавіше за рахунок оригінального підходу до дизайну. Замість традиційного довгого столу і крісел по краях краще встановити м'які меблі і створити розслаблену атмосферу.

Для того щоб команда стала згуртованою і продуктивною, мало одного сучасного інтер'єру. Важливо приділяти увагу роботі над створенням команди - проводите мозкові штурми, розмовляйте з працівниками на різні теми, які жодним чином не відносяться до завдань, і розробіть правила поведінки на роботі разом з персоналом.

Як декор встановіть в офісі акваріум з рибками - психологи довели, що спостереження за рибками знижує рівень стресу, і цей простий інструмент варто взяти на озброєння. Якщо розміри приміщення і бюджет на оформлення дозволяють, встановіть простий тренажер для офісних службовців. Найпростіше встановити бігову доріжку, щоб працівники могли розім'ятися протягом робочого дня і налаштуватися на ефективне рішення будь-якого завдання.Оставить комментарий

Примечание: HTML не поддерживается!
    Плохо           Хорошо