Як облаштувати дитячу?Якщо ви збираєтеся облаштувати дитячу, не варто орієнтуватися лише на інтернет-тренди. Важливо враховувати інтереси своєї дитини, розміри приміщення та стилістику інтер'єру. Ми розповімо про головні помилки, які роблять батьки у спробах створити ідеальний та сучасний інтер'єр у дитячій.

Занадто складний та захаращений дизайн

У поданні батьків дитячі повинні вмістити всі меблі, які знадобляться дитині. Більшість намагаються встановити в кімнаті не лише ліжко та робочий стіл, а й повноцінну шафу для зберігання всього одягу. У результаті, в приміщенні залишається мало вільного місця, і дитині просто нема де грати.

Краще зберегти велику частину дитячої кімнати вільної, щоб дитина могла грати з друзями в межах свого особистого простору. Замість комода для одягу краще встановити невелику дитячу книжкову шафу з великими осередками в нижній частині для іграшок. Одяг можна зберігати в ящиках, вбудованих у ліжко, або виділити для цього місце в загальній вбиральні.

Ще одна помилка – це складний дизайн, у якому безліч деталей та кілька рівнів. Наприклад, багаторівнева стеля з підсвічуванням виглядає недоречно в невеликій дитячій кімнаті. Набагато краще створити простий дизайн без багатьох окремих елементів і створювати композиції з великих предметів обстановки.

Практичний та раціональний підхід

Якщо ви вирішили встановити комод у дитячій, вибирайте недорогі меблі з практичних та довговічних матеріалів. Дітям з віком набридає інтер'єр, захочеться змінити обстановку, тож купувати дорогі меблі невигідно. Пам'ятайте і про те, що діти рідко бувають акуратними, і меблі з делікатних матеріалів швидко прийдуть в непридатність через часті прибирання.

Останнє правило стосується правильного вибору, оскільки дитячі меблі купуються на виріст. Якщо ви шукаєте дитячий письмовий стіл для школяра, розраховуйте на те, що він ним користуватиметься і у старших класах. Щоб дитині було зручно, радимо звернути увагу до сучасних моделей, які можуть регулюватися по висоті. Наприклад, дитяче крісло для комп'ютера має бути оснащене механізмом підйому сидіння та регулювання спинки. Таке крісло набагато зручніше у використанні, оскільки набуває форми тіла та створює міцну підтримку для хребта.

При оформленні інтер'єру важливо враховувати інтереси дитини та вибирати меблі разом з нею, щоб вона зрозуміла, що це її майбутня кімната та особистий простір. Можна почати з того, що ви розглядатимете фото готових інтер'єрів у мережі та вибирати варіанти, які подобаються вам і вашій дитині.Оставить комментарий

Примечание: HTML не поддерживается!
    Плохо           Хорошо