Комп'ютерні столи з надбудовою

Стіл письмовий ПИ-ПИ-2

Даний товар у зібраному вигляді поверненню не підлягає! Письмовий стіл ПІ-ПІ-2 комплектується трьо..

1962 грн.

Стіл письмовий ПИ-ПИ-1

Даний товар у зібраному вигляді поверненню не підлягає! Письмовий стіл ПІ-ПІ-1 комплектується трьо..

1647 грн.

Стіл комп'ютерний СКМ-6

Даний товар у зібраному вигляді поверненню не підлягає! Комп'ютерний стіл СКМ-6 комплектується вис..

1938 грн.

Стіл комп'ютерний СК Комфорт-5

Даний товар у зібраному вигляді поверненню не підлягає! Комп'ютерний стіл Комфорт-5 має спеціальні..

2946 грн.

Стіл комп'ютерний Менеджер

Даний товар у зібраному вигляді поверненню не підлягає! Комп'ютерний стіл Менеджер має набір відкр..

3636 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Практичний і багатофункціональний комп'ютерний стіл з надбудовою - чудове рішення при організації комфортного робочого місця

Більшість людей стикаються з такою проблемою, як нестача місця на робочому місці. Часто нам нікуди поставити папки, диски, різні документи, канцелярське приладдя та інші дрібниці, необхідні для організації продуктивної роботи. В даному випадку на допомогу прийде офісний стіл з надбудовами, який допоможе розширити простір робочої зони. Письмовий стіл з надбудовою дозволить упорядкувати канцелярське приладдя, які будуть знаходитись завжди під рукою. Такі моделі столів роблять робоче місце більш комфортним і затишним.

Комп'ютерний стіл з полками - основні різновиди

Сучасні виробники меблевих виробів створюють безліч різних столів з надбудовами. Деякі моделі спочатку комплектуються спеціальними поличками, інші доповнюються надбудовами, які найбільше відповідають вимогам клієнтів. Купити комп'ютерний стіл з шафами можна в нашому інтернет-магазині. У нашому онлайн каталозі представлені різні моделі столів:

  • З наявністю кутовий підставки для монітора. Подібні моделі є досить популярними серед покупців. Надставка може бути вбудованою або від'єднуватися. При необхідності клієнти можуть окремо докупити надбудову і прикріпити її за допомогою спеціальної стрічки.
  • Стіл-бюро. Подібні моделі столів оснащені міні-надбудовами з невеликими відсіками і досить часто встановлюються в бібліотеках, в реєстратурі і інших організаціях, специфіка роботи яких полягає в зберіганні великої кількості документів і різних карток.
  • Модель з окремими надбудовами. Такі столи мають багато різних за розміром відкритих секцій. Перевагою надбудов є можливість переглядати полки і мати безперешкодний доступ до них. Незначний недолік надбудов полягає в накопиченні пилу, яка швидко з'являється на відкритих поверхнях відсіків.
  • Столи з закритими надбудовами. В даному випадку відсіки мають дверки, за якими зберігаються різні приналежності. Такий варіант підходить для людей, які не звикли зберігати приналежності в ідеальному порядку.

На сторінках нашого онлайн магазину представлені різні моделі функціональних столів з надбудовами. Подібні моделі підходять для школярів, студентів та офісних працівників. Моделі з додатковими поличками чудовий варіант для тих, хто потребує додаткового просторі.