Меблі з ламінованого ДСП - плюси і мінусиЗ давніх-давен натуральне дерево досить активно застосовується при створенні різних предметів меблів. Меблі з дерева є вишуканою і красивою. Однак за подібними предметами інтер'єру слід правильно доглядати, оскільки натуральне дерево потребує спеціального догляду. Крім того, меблі, виконана з дерева, є досить дорогою і недоступною для багатьох верств населення. Чого не скажеш про ламінованому ДСП, який склав гідну конкуренцію натуральному дереву. Сучасні зразки ДСП перевершили натуральний аналог за багатьма експлуатаційними характеристиками.

Переваги ламінованого ДСП

Більшість сучасних меблів, такий як комп'ютерний і письмовий стіл, пенали, тумби, шафи та інше, виготовляють з ДСП. Подібний матеріал є екологічно чистим і безпечним для життя і здоров'я людини. На поверхні матеріалу є спеціальна плівка, що складається з полімерів, які забезпечують екологічну безпеку меблевих виробів. Подібна плівка створюється на основі паперу, яка рівномірно просочується смолами меламінів. Ламіноване ДСП має тверду і міцну поверхню, яка стійко переносить вплив вологи, розчинників, підвищених температур, тиску і т.д.

При створенні ламінованих плит, використовуваних для виготовлення книжкових шаф та інших меблів, застосовують деревину високої якості. Смола, якої просочують поверхню плити, заповнює всі присутні порожнечі, надаючи структурі однорідність. Меблеві вироби, виготовлені з ламінованого ДСП, виходять міцними і довговічними. Широкий спектр кольорів і відтінків надає меблям особливий стиль. Подібні зразки меблевих виробів чудово впишуться в будь-який інтер'єр.

Одним з головних переваг ЛДСП є невибагливість у використанні, стійкість до механічних пошкоджень і доступна ціна. Елементи меблів з ДСП активно використовуються для облаштування квартири, офісу або готелю. Також подібний матеріал використовують при виготовленні кухонних, м'яких і корпусних меблів, шаф, пеналів, полиць, тумбочок і прихожих. Сучасні комп'ютерні столи та іншу офісну меблі також виготовляють з міцного і безпечного ламінованого ДСП.

Основні мінуси ламінованого ДСП

Незважаючи на численні переваги у такого матеріалу, як ЛДСП існують деякі недоліки. Одним з основних мінусів є міцність матеріалу, яка перешкоджає отриманню фігурних деталей. Тут не допоможе навіть фрезерування. Забезпечити якісний розпил матеріалу може наявність спеціальних деревообробних верстатів та іншого обладнання. Застосування подібного інструменту дозволить позбутися від можливого виникнення тріщин і відколів під час вирізання деталей. Також до нестачі ЛДСП можна віднести те, що при повторному укрученні шурупів в плиту вони набагато гірше утримуються.Оставить комментарий

Примечание: HTML не поддерживается!
    Плохо           Хорошо