Облаштування офісу - як правильно розставити меблі в офісі

Облаштування офісу має велике значення, від цього залежить перше враження клієнтів від компанії або фірми. До того ж, в правильно облаштованому офісі персонал буде працювати більш продуктивно, що не відчуваючи перевтоми. Отже, давайте розберемо основні етапи облаштування офісного приміщення. Якщо дозволяє бюджет компанії, тоді ви можете звернутися до спеціалізованої фірми, дизайнери якої створять унікальний проект для облаштування приміщення. Нижчевикладені поради допоможуть в тому випадку, якщо ви вирішили самостійно облаштувати офіс.

Розділіть приміщення на робочі зони. Всю площу офісу необхідно раціонально розділити на робочі місця для персоналу. Для цього необхідно врахувати кількість співробітників офісу, де буде розміщений кабінет директора і стійка адміністратора. Окреме місце виділіть під кімнату для нарад, а також для відпочинку персоналу. Якщо компанія досить велика і в ній будуть працювати багато менеджерів, тоді бажано кожне робоче місце розділити спеціальними перегородками.

Організуйте підключення до інженерних систем. Сьогодні в будь-якому офісі присутня велика кількість оргтехніки, без якої неможливо налагодити якісний і продуктивний робочий процес. Тому склавши план з розміщення робочих місць, слідом підведіть електрику до кожного місця. Не забудьте підключити кондиціонери і загальне освітлення.

Визначтеся, яка офісні меблі підійде для робочих місць. Вибирайте меблі, виконану в єдиному стилістичному оформленні. Для офісу необхідно придбати комп'ютерні столи, тумбочки, шафи, полиці, комп'ютерні крісла, стільці для відвідувачів і інші меблі. Для зони ресепшн виберіть спеціальний стіл з надбудовами. Кабінет бухгалтера зробіть звуку-ізольованим і розмістіть в ньому широкий стіл і місткий шафа з полицями, де можна розмістити велику кількість документів.

Облаштування маленького офісу

Кожен офіс, навіть самий невеликий за площею, повинен бути затишним і комфортним для персоналу. Облаштування офісного приміщення з малою квадратурою слід почати з ретельного продумування дизайну. Почніть з зонування приміщення, розділіть офіс на наступні зони:

  • приймальня;
  • для роботи персоналу;
  • для проведення конференцій і нарад;
  • кабінет директора;
  • для відпочинку.

У невеликому приміщенні можна використовувати стелажі і смарт-бокси, які виступлять в якості перегородки робочих зон. Офісні комп'ютерні столи повинні бути компактними і мати перегородку над стільницею або навісну шафу. При цьому всі меблі повинна бути світлих відтінків. Інтер'єр приміщення найкраще оформляти в стилі хай-тек в холодних відтінках і світлих тонах. У маленькому офісі не рекомендується розміщувати велику кількість рослин, картин або годин. Обмежтеся маркерной дошкою або екраном для презентацій.