Пеленальні комоди

Комод пеленальний

Даний товар у зібраному вигляді поверненню не підлягає! Комод пеленальний   Комод "Комод пел..

2484 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

При облаштуванні кімнати для новонародженого важливо враховувати зручність мами, так як саме батьки будуть користуватися усіма предметами інтер'єру в перші роки життя малюка. Одним з найважливіших елементів обстановки в дитячій стане комод з пеленальним столиком, так як така конструкція набагато спрощує працю мам і тат.

У чому плюси пеленального комода

В першу чергу, важливо зрозуміти, що дитячий пеленальний комод відрізняється від стандартного шафи для зберігання одягу. Верхня частина таких меблів є робочу поверхню, яку можна використовувати для зміни підгузника малюка. Інша частина конструкції не отримала особливих нововведень: вам належить користуватися стандартними висувними ящиками і полицями для зберігання речей і предметів гігієни.

Верхня частина комода зроблена таким чином, що на неї можна вкласти дитину і провести всі гігієнічні процедури, не перекладаючи немовляти з одного місця на інше. Комоди для новонароджених мають невелику висоту, щоб жінкам було зручно укладати на поверхню дитини і проводити різні маніпуляції. Ящики і полиці заповнюються корисними дрібницями, які знадобляться мамам для того, щоб очистити і заспокоїти малюка. Все найпотрібніше виявиться під рукою: таке «робоче» місце допоможе зосередитися на турботі про дитину і не переживати через дрібниці.

Як вибрати пеленальний комод

Повивальні комоди - популярна меблі, яку захоче придбати кожна мама. Щоб спростити вибір, ми пропонуємо зосередитися на кількох критеріях:

  • Висота. Вибирайте моделі, які будуть підходити під ваш зріст - найзручніше варіанти, висота яких досягає лінії трохи нижче талії. В цьому випадку вам не доведеться сильно нагинатися і напружувати спину.
  • Наповнення. Комоди можуть комплектуватися висувними ящиками і відкритими полицями. Традиційні висувні ящики доведеться постійно відкривати, щоб відшукати потрібний предмет, але вони виглядають привабливіше відкритих полиць.
  • Зручність використання. Краще вибирати меблі із закругленими краями, так як пізніше комод можна використовувати для зберігання домашніх тварин і птиці. Також звертайте увагу на безшумність і плавність ходу висувних механізмів і міцність всієї конструкції.

Зручний і сучасний комод для сповивання - важливий елемент дитячої кімнати, так як з його допомогою ви набагато спростите собі виконання щоденних обов'язків. До того ж у вас з'явиться окреме місце для зберігання підгузників, білизни та одягу малюка.

Якщо ви тільки замислюєтеся про покупку комода для сповивання, в каталозі нашої компанії ви обов'язково знайдете підходящу модель. Ми пропонуємо якісні вироби, які відповідає всім стандартам і допоможуть створити безпечний простір для вашої дитини.