Підлокітники для дитячого крісла – користь чи шкода?Сучасні діти з раннього віку починають вчитися використовувати комп'ютер, оскільки ця навичка стала обов'язковою для кожної людини. Якщо ви вирішили облаштувати для своєї дитини сучасне та безпечне робоче місце за комп'ютером, потрібно звернути особливу увагу на вибір меблів. У будь-якому меблевому магазині можна без проблем знайти спеціальне комп'ютерне крісло для дітей, але більшість покупців не знають, як правильно вибирати такі предмети. Наприклад, підлокітники для дитячого крісла здаються стандартною деталлю, але таке доповнення може бути шкідливим для здоров'я дитини.

Чому крісло з підлокітником не варто купувати

Дитяче крісло з підлокітниками повністю повторює особливості конструкції дорослих моделей. Однак такий підхід виробників розкриває недбале ставлення до покупців. Якщо у дорослих моделях підлокітники потрібні для того, щоб людина могла розслабитися та прийняти зручну позу, у дитячому кріслі така деталь провокує розвиток сколіозу.

Діти активно ростуть до підліткового віку, і в цей період важливо створити сприятливі умови для гармонійного розвитку. Так, тривале перебування у сидячому положенні стає причиною сколіозу. Діти не можуть контролювати тіло повністю і в сидячому положенні намагаються зайняти найбільш зручну для себе позу. Це призводить до неправильного стану хребта, і поступово звичка сидіти нерівно переростає у серйозні проблеми зі здоров'ям.

Дитяче комп'ютерне крісло з підлокітниками тільки здається безпечним, насправді такі меблі можуть стати причиною викривлення хребта. Під час навчання дитина спиратиметься на один із підлокітників, що призводить до розвитку сколіозу. Як правило, діти вибирають лише одну сторону для нахилу і тривалий час перебувають у цій позі, тому підлокітники можуть послужити погану службу.

Як правильно вибрати крісло для комп'ютера

Якщо ви вирішили купити ергономічне крісло для дитини, зверніть увагу на такі особливості:

  • Ергономічна спинка. Діти проводять багато часу за комп'ютером, тому найкраще вибрати модель з ортопедичною спинкою. У такому кріслі спинка повторює природні вигини спини та підтримує хребет, тому навіть при тривалому знаходженні в одній позі дитина не втомлюється.
  • Багатофункціональна конструкція. Найвигідніше купувати моделі з можливістю налаштування під індивідуальні особливості статури. Так, сидіння крісла може підніматися на різну висоту, наближатися спинка або нахилятися під певним градусом. Таке крісло підлаштовується під особливості статури, так що ви користуватиметеся ним багато років.
  • Стійке становище. Важливою особливістю дитячого крісла є стійка основа, тому що дітям складно сидіти без руху тривалий час. Якісні моделі конструюються таким чином, що сидіння розміщується на п'яти-шістьох широких пелюстках, і каркасна основа виглядає масивною та міцною.
  • Відсутність рухомих елементів. Дитячі крісла рідко мають сидіння, що крутяться, так як дитина швидко почне використовувати цю функцію не за призначенням. Активні рухи можуть бути небезпечними і краще не купувати такі крісла дітям.

Якщо вам потрібне якісне комп'ютерне крісло для дитини, вивчіть дизайн меблів та зверніть увагу на функціональні особливості. Як ми вже з'ясували, підлокітники для крісел у дитячих моделях є небезпечними, але більшість покупців не знайомі з цим нюансом. Радимо проконсультуватися з фахівцем перед покупкою меблів та уважно вивчити модельний ряд крісел у магазині.Оставить комментарий

Примечание: HTML не поддерживается!
    Плохо           Хорошо