Крісла на полозах

Крісло конференційне Fly Lux - компактне, стильне та практичне офісне крісло. Це крісло вирішить зав..

2490 грн.

1620 грн.

Крісло для конференц-залів ГЕЛАКСІ – зручне і практичне крісло для конференц-залу в Харкові. ..

8817 грн.

3528 грн.

Крісло для конференц-залів ГЕЛАКСІ – зручне і практичне крісло для конференц-залу в Харкові. ..

8487 грн.

3396 грн.

  Увага! Кількість товару обмежена. Актуальну наявність дізнавайтесь у менеджерів.Крісло дл..

8817 грн.

7494 грн.

Офісне крісло для окнференц-залів ОРІОН відмінно підійде для обладнання для конференц-залі..

8871 грн.

3549 грн.

Крісло для конференц-залу СВІНГ – зручне і практичне крісло для конференц-залу в Харкові. &nb..

5292 грн.

Інтернет-магазин ЕкономТочка пропонує до продажу крісла для конференц-залів з безлічі варіантів моде..

5985 грн.

  Крісло для конференц-залу МЕНЕДЖЕР ЕКСТРА – зручне і практичне крісло для конференц-з..

7455 грн.

Показано від 1 до 15 із 28 (всього 2 ст.)

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

Ваша оцінка:
50 користувачів вже оцінили. Оцінка: 5 з 5

Плюси і мінуси крісел на полозах

Облаштування офісного простору вимагає уважного підходу до деталей, адже інтер'єр повинен зберегти практичність, створювати відчуття комфортної робочої обстановки і бути сучасним. Кожен предмет в офісному приміщенні важливий, але особливе значення має робоче місце кожного співробітника. Наша компанія пропонує вибрати в якості стільців для співробітників сучасні моделі на полозах, які вважаються новим явищем в меблевій індустрії.

Особливості конструкції

Стілець на полозах відрізняється від стандартних моделей незвичайною конструкцією, так як у виробі використовується металевий каркас зігнутої форми. Замість чотирьох ніжок у такого стільця вигнута підставка з металу, тому він виглядає незвично і стильно. Спинка і сидіння виконані в стандартній конфігурації, так що на такому стільці сидіти так само зручно, як і на звичайному.

У такого конструктивного рішення є кілька важливих особливостей:

  • Стійкість. На відміну від стандартних моделей такий виріб більш стійко за рахунок додаткової направляючої в нижній частині. На стільці можна відкинутися назад, і він м'яко пружинить в цьому напрямку, але не перевертається. Максимально допустима вага для такої конструкції становить 120 кг, що набагато вище навантаження на традиційні моделі на чотирьох ніжках.
  • Комфорт. Конструкція з металу вийшла гнучкою і пружною, тому на стільці можна розгойдуватися і розташуватися з максимальним комфортом. Завдяки петлі в нижній частині, яка стикається з підлогою, сидіння може бути розташоване трохи під кутом, так що ви буквально «потопає», сидячи на стільці.
  • Сучасний зовнішній вигляд. Модель на полозах виглядають невагомо і стильно, такі стільці добре вписуються в будь-який інтер'єр, і вони практичніше в щоденному використанні.

В подібному стилі випускаються стандартні стільці для офісу та ексклюзивні моделі, які можна встановити в кабінеті керівника. У нашому магазині ви можете купити крісло на полозках для керівника і комплект недорогих стільців для установки в офісі або зоні очікування. Наші менеджери допоможуть вибрати модель в потрібному стилі і облаштувати робочий простір з урахуванням індивідуальних переваг і сучасних трендів.