Секції стільців

      Стілець для відвідувачів ІСО Z plast виробництва компанії "Новий Стил..

4695 грн.

  Стілець для відвідувачів ІСО  2 Z виробництва компанії "Новий Стиль"&nb..

4125 грн.

  Стілець для відвідувачів ІСО  3 Z виробництва компанії "Новий Стиль"&nb..

4590 грн.

  Стілець для відвідувачів ІСО  4 Z виробництва компанії "Новий Стиль"&nb..

6144 грн.

  Стілець для відвідувачів ІСО 5 Z виробництва компанії "Новий Стиль"&nbs..

11560 грн.

Показано від 1 до 5 із 5 (всього 1 ст.)

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

Ваша оцінка:
50 користувачів вже оцінили. Оцінка: 5 з 5

Секції стільців від інтернет-магазину Economtochka

Для облаштування зони очікування використовуються секції стільців, які займають менше місця і виглядають доречніше в офісному просторі. Головна особливість таких меблів полягає в тому, що секція розрахована на кілька людей, але основна каркасна частина виконується єдиною.

Особливості конструкції

Секції сидінь на металевому каркасі - досить популярне рішення для будь-якого офісу або громадської будівлі. Подібна меблі створюється з урахуванням вимог до обстановки загального користування, і присутність такого елемента допоможе створити робочий настрій в будь-якому приміщенні.

Відмінні риси секцій стільців:

  • Міцність і довговічність. Металевий каркас розроблений таким чином, щоб конструкція змогла витримати значну вагу. Частина елементів створюється за технологією лиття, що підвищує міцність, як матеріалів виготовлення використовуються металеві сплави.
  • Практичність і гігієнічність. Для виготовлення таких меблів використовуються матеріали, які легко піддаються вологій обробці із застосуванням миючих засобів. Сидіння і спинка виготовляються з аналогічних матеріалів, тому предмети інтер'єру легко чистити і дотримуватися всіх встановлених правил санітарної гігієни.
  • Комфорт і зручність. Незважаючи на те, що кожна секція розрахована на кількох людей, сидіння має залишатися зручним, між осередками є невеликий простір, щоб відвідувачі могли розміститися з комфортом.

В залежності від очікуваної навантаження можна вибрати багатомісні секції стільців для трьох або більше осіб. Виробники меблів випускають подібні предмети обстановки в різних колірних рішеннях, тому підібрати відповідні моделі під певний інтер'єр не складе труднощів.

Види секцій

При необхідності можна знайти меблі, виконану в строгому офісному стилі, де в якості основних матеріалів виготовлення використовуються металеві сплави. Також в каталозі присутні моделі, в яких сидіння і спинка виконані зі штучної шкіри або щільного синтетичного матеріалу. Моделі можуть відрізнятися за формою сидінь і спинки, мати додаткові елементи у вигляді ручок або підставок для ніг.

Так як меблі спочатку розрахована на кількох людей, нижня частина має стійку форму, щоб стільці не рухалися і не перекинулися в разі нерівномірного навантаження. Колірна палітра таких меблів представлена ​​всіма відтінками, і можна знайти як недорогі моделі з металу і пластика, так і ексклюзивні секції, виконані за оригінальним ескізом.

В каталозі нашої компанії ви можете вивчити всі найпопулярніші моделі меблів. Ми пропонуємо якісну продукцію від відомих виробників і допоможемо облаштувати зону відпочинку з максимальним комфортом.