Столи керівників

Письмовий стіл керівника З-202 з приставним столом З-301 – ідеальний варіант обладнання о..

34998 грн.

  Розмір столу: Ширина: 1800 мм Глибина: 900 мм висота: 780 мм Розмір приставного столу: ..

9312 грн.

Письмовий стіл керівника М-108 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або д..

6840 грн.

Письмовий стіл керівника  М-257 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання ..

6114 грн.

Письмовий стіл керівника  М-255 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання ..

5748 грн.

Письмовий стіл керівника  М-220 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання ..

6882 грн.

Письмовий стіл керівника М-115 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або д..

4170 грн.

Письмовий стіл керівника М-111 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або д..

3744 грн.

Письмовий стіл керівника  М-252, 54 – стіл для топ-менеджера – варіант обладна..

5124 грн.

Письмовий стіл керівника  М-251, 53 – стіл для топ-менеджера – варіант обладна..

5124 грн.

Письмовий стіл керівника М-112Т – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або ..

6210 грн.

Письмовий стіл керівника М-218 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або д..

4644 грн.

Показано від 1 до 15 із 36 (всього 3 ст.)

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

Ваша оцінка:
50 користувачів вже оцінили. Оцінка: 5 з 5

Робочий стіл керівника - поєднання міцності і стилю

Офісний стіл керівника займає особливе місце в кабінеті кожної людини, керуючого серйозною компанією. За красивим і зручним столом простіше приймати рішення, проводити переговори і укладати контракти з компаньйонами. Більш того, комфортний письмовий стіл директора є запорукою високої продуктивності роботи керівника. Тому до вибору даного предмету меблів варто підходити відповідально. Якісний стіл повинен зовні виглядати стильно і презентабельно, а також виконувати різні корисні функції.

Досить часто в кабінеті директора встановлюють стіл з невеликою приставкою. Стіл керівника з приставним столом зручне доповнення, на якому можна розмістити папери, портфель або інші дрібниці. Також до столу прикріплюють стіл для ведення переговорів, який є компактним і в міру необхідності висувається. У класичному варіанті стіл для директора має прямокутну форму і виконується в непомітною кольоровій гамі. Подібна модель ідеально впишеться в кабінет керівника, підкреслить високий статус його господаря.

Стіл для керівника - що врахувати при виборі?

В першу чергу слід звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений стіл для директора. Найчастіше при створенні столів виробники використовують натуральне дерево, МДФ і ДСП. Вироби з дерева є найбільш міцними, безпечними, екологічно чистими і надійними. Такий виріб прослужить досить тривалий термін, не втрачаючи первісний привабливий зовнішній вигляд. Крім того, столи з натурального дерева зовні виглядають більш солідно і престижно.

Непоганим варіантом є столи, виготовлені з ДСП. Матеріал стійкий до механічних і хімічних пошкоджень. Для кабінету керівника варто ретельніше підбирати стіл з ДСП, щоб він не виглядав дешево і просто. Особливу увагу приділіть якості опор і фурнітури. Всі елементи повинні бути надійно прикручені, а ніжки не повинні хитатися. Гострі кути не повинні травмувати і приводити до незначних травм.

Чимале значення має дизайн столу. В ідеалі виріб повинен гармоніювати з іншими предметами меблів, присутніми в кабінеті. Якщо приміщення кабінету невелика, тоді вибирайте меблі в світлій колірній гамі. Світлі вироби зроблять приміщення більш легким, просторим і свіжим. Якщо приміщення досить просторе, тоді можете сміливо розміщувати меблі темної кольорової гами.

Купити стильний і сучасний стіл для кабінету керівника можна в нашому інтернет-магазині. У нашому онлайн каталозі представлені тільки якісні моделі столів, виготовлені з безпечного і міцного сировини. З нашою допомогою ви зможете швидко підібрати оптимальну модель письмового столу, не витрачаючи багато часу.