Гарантія

Ми ретельно підходимо до створення якісних меблів та комплектуючого матеріалу. Вся продукція, яку ви купуєте у нашому інтернет-магазин, екологічно безпечна.

Гарантійні терміни експлуатації

Гарантія на меблі, представлену в нашому інтернет-магазині, складає від 1 до 5 років, залежно від меблів. Гарантійний період починається з реалізації товару замовнику.

Комплектація меблів вказана в описі виробу або посібнику з експлуатації.

Які випадки не є гарантійними?

було порушено правила експлуатації, перевищено рівень навантажень на виріб, його механізми чи окремі деталі.
виріб самостійно монтували (у такому разі гарантія надається тільки на якість складових частин та правильність їх розмірів)
виріб зазнав механічних, термічних, хімічні або інші пошкодження, шкода від діяльності тварин, комах, впливу рідин тощо.
присутні дефекти, завдяки яким було знижено ціна меблів або надано індивідуальну знижку, і про що наперед повідомляли покупця.
виріб самостійно ремонтували.
відсутні документи: чек, витратна накладна.
до конструкції меблів вносили зміни
минув термін гарантії.

Допускається незначна відмінність у кольорі оббивних матеріалів (тканини, шкіри) та комплектуючих з дерева або ДСП, що не є виробничим дефектом.

Умови повернення

На всі товари, придбані в інтернет-магазині, поширюється Закон України «Про захист прав споживачів». Відповідно до статті 9 цього Закону, товар належної якості (без дефектів) може бути обмінений або повернутий до магазину протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за наступних умов:

Виріб не був у вжитку, його не збирали та не монтували.
Меблі зберегли товарний вид, властивості, первісну комплектацію, включаючи інструкції, ярликами тощо подібне
Збережена та неушкоджена упаковка та всі її складові.
Є товарний чек, накладна, документи, що підтверджують оплату.

Зверніть увагу: зібрані меблі не підлягають поверненню!

У разі гарантійного ремонту всі витрати на пересилання товару бере на себе інтернет-магазин «Економ Точка», у разі виявлення не гарантійного випадку чи повернення меблів належної якості - Клієнт

З усіх питань, пов'язаних з гарантійним обслуговування, звертайтесь до менеджера інтернет-магазину «Економ Точка» за вказаними на сайті телефонами або за посиланням https://economtochka.com.ua/add_return_request