Ремонт

Ремонт крісел та стільців

Вже складно уявити будинок або офіс без офісних крісел і стільців. Практично в кожному будинку є комп'ютерне крісло і часом не одне. І якою би не була якість крісла або стільця, з часом механізми, ролики та інші комплектуючі можуть вийти з ладу. І, як правило, відремонтувати крісло набагато дешевше, ніж купити нове.

Інтернет-магазин меблів «ЕкономТочка» пропонує свої послуги з продажу комплектуючих і запчастин для офісних крісел і стільців.

 

Ремонт крісел своїми руками

Багато хто скаже: «Що там його ремонтувати? Куплю запчастини і зроблю сам». Так, багато елементів крісла дійсно можна поміняти своїми силами і радіти новому життю свого улюбленого крісла. Але виникають ситуації: купили той же газліфт, вибивали старий і зламали хрестовину. Такі роботи вимагають хоча б мінімальних знань у влаштуванні крісла. Без них, ремонтуючи одне, часто ламається інше.

 

Довірте ремонт професіоналам

 У наших пунктах видачі працюють фахівці, які можуть не тільки дати рекомендації по ремонту, але і відремонтувати крісло замість Вас. Наші робітники мають досвід роботи з офісними меблями від 2-3х років і знають всі нюанси в ремонті.

Замовити і купити комплектуючі для крісла можливо по  всій території України, а послуги з ремонту крісел і стільців ми надаємо в місті Харкові.

 

Вартість робіт по ремонту, в тому числі ПДВ:

 Газлифт  Заміна газліфта - 99 грн


Крестовина Заміна хрестовини (бази) - 90 грн


 Заміна механізму хитання - 90 грн


ПиастраЗаміна піастри - 90 грн

Комплект роликовЗаміна комплекту роликів - 45 грн


Перманент-контактЗаміна перманент-контакту - 60 грн


ВтулкиЗаміна втулок в хрестовині - 90 грн