Підлокітники для дитячого крісла – користь чи шкода?

Сучасні діти з раннього віку починають вчитися використовувати комп'ютер, оскільки ця навичка стала обов'язковою для кожної людини. Якщо ви вирішили облаштувати для своєї дитини сучасне та безпечне робоче місце за комп'ютером, потрібно звернути особливу увагу на вибір меблів. У будь-якому меблевому магазині можна без проблем знайти спеціальне комп'ютерне крісло для дітей, але більшість покупців не знають, як правильно вибирати такі предмети. Наприклад, підлокітники для дитячого крісла здаються стандартною деталлю, але таке доповнення може бути шкідливим для здоров'я дитини. Чому крісло з підлокітником не варто купувати Дитяче крісло з підлокітниками повністю повторює особливості конструкції дорослих моделей. Однак такий підхід виробників розкриває недбале ставлення до покупців. Якщо у до..

Подробнее

Ергономічне комп'ютерне крісло – вибираємо зручний стілець для дитини

Упорядковуючи робоче місце для дитини, необхідно пам'ятати, що школярі проводять багато часу за столом і важливо правильно підібрати крісло для занять. Можна купити звичайний стілець потрібної висоти або організувати місце для занять за всіма правилами та придбати ергономічне крісло. Така покупка – це інвестиція у здоров'я дитини, оскільки сучасні моделі дитячих стільців для комп'ютера створюються з урахуванням потреб організму, що росте. Як вибрати ідеальне крісло маленькій дитині Дитячі комп'ютерні крісла – це складні та функціональні вироби, які багато в чому повторюють особливості аналогічних моделей для дорослих. При виборі крісла найпростіше орієнтуватися на вік дитини, щоб крісло було зручним та підходило до зростання. Для дітей молодшого дошкільного віку випускається окрема сері..

Подробнее

Облаштовуємо кабінет керівника – як підібрати меблі для директора

Інтер'єр кабінету керівника компанії повинен відрізнятися від інших приміщень, щоб підкреслити становище та дотриматися правил корпоративної етики. Якщо вам потрібно обставити кабінет керівника, ми допоможемо правильно підібрати меблі та створити стильну робочу обстановку. Правила оформлення робочого простору Оформлення інтер'єру в кабінеті слід почати з розробки палітри кольорів, оскільки в цьому приміщенні директор проводитиме більшу частину часу. Обстановка має відповідати вимогам власника кабінету, тож спочатку рекомендуємо порадитись з керівником. Краще уникати контрастних поєднань, щоб зайві акценти не відволікали від роботи, та підбирати все у нейтральному чи класичному стилі. Особлива увага приділяється меблям, які повинні бути практичними, зручними і підкреслювати високий стату..

Подробнее

Як облаштувати дитячу?

Якщо ви збираєтеся облаштувати дитячу, не варто орієнтуватися лише на інтернет-тренди. Важливо враховувати інтереси своєї дитини, розміри приміщення та стилістику інтер'єру. Ми розповімо про головні помилки, які роблять батьки у спробах створити ідеальний та сучасний інтер'єр у дитячій. Занадто складний та захаращений дизайн У поданні батьків дитячі повинні вмістити всі меблі, які знадобляться дитині. Більшість намагаються встановити в кімнаті не лише ліжко та робочий стіл, а й повноцінну шафу для зберігання всього одягу. У результаті, в приміщенні залишається мало вільного місця, і дитині просто нема де грати. Краще зберегти велику частину дитячої кімнати вільної, щоб дитина могла грати з друзями в межах свого особистого простору. Замість комода для одягу краще встановити невелику дитя..

Подробнее

Екомеблі - що це і як їх правильно вибирати?

В останні кілька років головним трендом у галузі дизайну інтер'єрів стала екологічність. Дедалі більше дизайнерів вибирають натуральні матеріали при оздобленні приміщень, і виробники меблів активно підхопили цю тенденцію. Так і з'явився напрямок екомеблів, який на даний момент вважається найпопулярнішим і затребуваним. Ми розповімо, як правильно вибирати такі предмети інтер'єру та в чому переваги меблів із натуральних матеріалів. Як вибрати екомеблі Дитячі меблі в екостилі виготовлені з натуральної деревини, і такі предмети обстановки вважаються найпопулярнішими сьогодні на ринку. Природні компоненти нешкідливі, здатні прослужити багато років при правильній обробці та допоможуть доповнити інтер'єр у будь-якому стилі. Одночасно з популярністю на натуральні матеріали на ринку з'явилися вир..

Подробнее

Робота стоячи - користь чи шкода?

Останнім часом все більш популярним стає тренд на стоячі робочі місця в офісі, так як сидяча поза визнана однією з найбільш шкідливих. До такого висновку прийшли медичні експерти з різних областей, які відзначили, що сидяча робота знижує рухливість і негативно позначається на стані хребта. За останніми даними більшість офісних працівників уже після 30 років починають відчувати проблеми з хребтом і заробляють купу хронічних захворювань. Малорухливий спосіб життя призводить до розвитку цукрового діабету, підвищує ризик появи серцево-судинних захворювань і знижує загальний тонус організму. Щоб уникнути хвороб офісного працівника, експерти радять змінити робочий простір і вибрати комп'ютерний стіл, за яким доведеться працювати стоячи. Користь від роботи стоячи Якщо ви встановили в офісі..

Подробнее

Вибираємо тумбу для взуття - що потрібно врахувати

Якщо ви вирішили доповнити інтер'єр передпокою місткою тумбою для взуття, радимо уважно проаналізувати свої вимоги. У магазині меблів вам запропонують масу варіантів, але елемент обстановки повинен бути не тільки стильним, але і практичним. Основні критерії Аспекти, які необхідно врахувати при виборі тумби: Матеріал виготовлення. Тумба для взуття може бути виготовлена ​​з різних матеріалів, найбільш практичними моделями визнані вироби з металевим каркасом і МДФ щитами. Такі меблі вимагає мінімального догляду, довговічна і має привабливий зовнішній вигляд. Конструкція. Обувниці може мати закриту або відкриту конструкцію, в цьому питанні все залежить від особистих переваг. Закриті варіанти приховують взуття від сторонніх очей, але з часом усередині шафи з'являється неприємний з..

Подробнее

Що таке МДФ і чи варто купувати меблі з МДФ?

Якщо ви колись робили ремонт, вам напевно знайомий такий термін, як МДФ. Цей матеріал вважається недорогим аналогом деревини і з нього виготовляють міжкімнатні двері і меблі. Візуально вироби з МДФ не відрізняються від дерев'яних, але менше важать і більш практичні в експлуатації, тому популярні і затребувані на ринку. Що таке МДФ? МДФ - це абревіатура від англійської назви матеріалу, який в повному варіанті звучить наступним чином: Medium Density Fibreboard. У перекладі на російську - деревоволокнистих плит середньої щільності. Коротке і ємне назва закріпилася за матеріалом, і виробники меблів швидко оцінили всі переваги МДФ. Плити виготовлені з деревної стружки, яка просочується спеціальними розчинами і пресується під великим тиском і високою температурою. Такий спосіб виробниц..

Подробнее

Ігровий простір в офісі або як підвищити продуктивність

Дизайнери переглянули ставлення до офісних інтер'єрів і пропонують нестандартні рішення для створення робочого простору. Вчені довели, що оточення впливає на продуктивність, і корпоративним службовцям складно зберігати концентрацію протягом цілого дня в строгому і монохромному інтер'єрі. Великі корпорації прийшли до висновку, що краще витратитися на розробку оригінального ігрового простору, ніж стимулювати працівників іншими способами. Звичайно, не кожна компанія готова на великі витрати під час ремонту, але створити умови для продуктивної праці реально при невеликих витратах. Як створити робочий настрій в інтер'єрі офісу Виділяють кілька важливих аспектів створення сучасного робочого інтер'єру: Зонування. Розробляйте інтер'єр, використовуючи окремі зони для роботи, відпочинку а..

Подробнее

Складаємо одяг в комод - як вмістити всі речі

Якщо вам нікуди складати речі, найкраще купити комод, який легко вписати в будь-який інтер'єр. Такі меблі відрізняється практичністю і універсальним стилем оформлення, тому комод можна купити після того, як вся решта меблів зайняла своє місце в будинку. Ми розповімо, як використовувати комод з максимальною користю і розмістити в ньому речі так, щоб ви легко змогли знайти потрібне. Який комод вибрати Виробники меблів пропонують безліч моделей таких систем зберігання, але існує кілька основних різновидів комодів: Широкі з висувними ящиками. Для зберігання одягу найпростіше використовувати широкі комоди з висувними ящиками на всю довжину шафи. У глибокі ящики зручно складати великі предмети, а висувна система дає можливість швидко знайти потрібну річ. Вузькі з невеликими ящиками...

Подробнее

Гардеробна або шафа: переваги і недоліки

Вбиральні колись були привілеєм багатих аристократів, які можуть виділити для зберігання одягу цілу кімнату. Однак в сучасному вигляді такі системи стали більш демократичними як за вартістю, так і за зовнішнім виглядом. Існує два основних види гардеробних систем, які мають мало відмінностей у зовнішньому оформленні. Традиційна гардеробна складається з дерев'яних стінок, які складають каркас конструкції, і саме на них навішуються дверцята для шаф і полиці. Така конструкція вимагає великого простору і буде практичною тільки в тому випадку, коли ви зможете виділити під зберігання речей цілу кімнату. Другий варіант - це конструкція на металевому каркасі, на який кріпляться всі інші елементи системи. У такій вбиральні може не бути стінок взагалі, тому візуально вона виглядає легше і практич..

Подробнее

Меблі для першокласника - як підібрати парту і стілець для школяра?

Кожен батько намагається серйозно підходити до облаштування кімнати своєї дитини. Особливо це стосується дітей, які вперше збираються йти в школу. В даному випадку мами і тата особливу увагу приділяють облаштуванню робочого куточка, за яким дитина буде спокійно виконувати домашні завдання і готуватися до майбутніх уроків. У «шкільному куточку» розміщують не тільки стіл і комп'ютерне крісло. Також використовують місткі пенали і полки, на яких першокласник зможе розміщувати зошити і книги. Шкільна парта - на що звернути увагу при виборі? Шкільна парта - один з головних предметів меблів в дитячій кімнаті. Парта повинна бути зручною і комфортною, адже від цього залежить посидючість і успішність учня. Не варто обладнати робочий куточок дитини багатофункціональним письмовим столом, я..

Подробнее

Меблі з ламінованого ДСП - плюси і мінуси

З давніх-давен натуральне дерево досить активно застосовується при створенні різних предметів меблів. Меблі з дерева є вишуканою і красивою. Однак за подібними предметами інтер'єру слід правильно доглядати, оскільки натуральне дерево потребує спеціального догляду. Крім того, меблі, виконана з дерева, є досить дорогою і недоступною для багатьох верств населення. Чого не скажеш про ламінованому ДСП, який склав гідну конкуренцію натуральному дереву. Сучасні зразки ДСП перевершили натуральний аналог за багатьма експлуатаційними характеристиками. Переваги ламінованого ДСП Більшість сучасних меблів, такий як комп'ютерний і письмовий стіл, пенали, тумби, шафи та інше, виготовляють з ДСП. Подібний матеріал є екологічно чистим і безпечним для життя і здоров'я людини. На поверхні матеріа..

Подробнее

Планування шафи для одягу: як все врахувати?

Якщо ви вирішили придбати новий шафа для одягу, радимо уважно прочитати нашу статтю, щоб врахувати всі особливості таких меблів і не пошкодувати про покупку. Ми зібрали кілька найважливіших порад від професійних дизайнерів, які допоможуть озброїтися корисними знаннями і розпланувати місце в шафі з максимальною ефективністю. Визначтеся з призначенням Шафа для одягу може купуватися для будь-якої кімнати, так як меблі такої категорії універсальна і легко доповнює собою композиції. Наприклад, в дитячій можна встановити невелика шафа для одягу дитини і організувати внутрішній простір таким чином, щоб він сам вибирав собі вбрання. Ця рада можна назвати одним з найбільш важливих, так як від місця установки меблів залежить внутрішня конструкція. Так, шафа в передпокій обов'язково повинен..

Подробнее

Чи зручні барні стільці на кухні?

Сучасний кухонний інтер'єр створюється не тільки заради зручності і практичності, а й для того, щоб втілювати собою єдину стилістичну концепцію. Часто в кухонних композиціях використовуються високі барні стільці, які раніше рідко з'являлися в домашньому інтер'єрі. Якщо ви вирішили придбати саме такі меблі, варто вивчити всі її особливості, щоб вибрати найбільш комфортний варіант для свого будинку. Висота барного стільця Стілець - це специфічна меблі, яка зазвичай встановлюється в ресторанах, і, на думку багатьох, сидіти вдома на високому сидінні незручно. Однак все залежить від того, наскільки вірно ви підібрали інші складові кухонного комплекту, і головним питанням при вирішенні цього завдання буде не естетика простору, а зручність. В першу чергу слід визначитися з висотою сидін..

Подробнее

Що таке стіл трансформер і як його вибрати?

Компактні і зручні столи трансформери є ідеальним рішенням для невеликої за габаритами квартири. Подібні види столів зроблять зону кухні або вітальні більш функціональною. Невеликі за розміром кухонні столи трансформери можуть з легкістю перетвориться в зручну поверхню, за якою зможуть розміститися двоє і більше осіб. Підібрати вдалу модель суспільства, що трансформується столу допоможуть нескладні правила, які слід враховувати при виборі вироби. Різновиди розкладаються столів На сьогоднішній момент на ринку представлені найрізноманітніші моделі столів трансформерів. Залежно від виду столу, підбирайте потрібну вам модель: Журнальний - невисока компактний виріб, яке при трансформації може вміщати за своєю поверхнею від 2-х до 10-ти чоловік. Письмовий - оснащується по..

Подробнее

Вибираємо тумбу для телевізора

ТВ тумба є неокремим доповненням для різної техніки. Подібний вид меблів зробить інтер'єр приміщення більш гармонійним і стильним. Приступаючи до процесу вибору тумби для телевізора, обов'язково вивчіть основні правила підбору. Знаючи нескладні правила, ви зможете з легкістю підібрати оптимальну модель для своєї вітальні або спальні. Види систем Найбільш популярними серед споживачів є малогабаритні тумби прямокутної форми. Конструкція може доповнюватися різними полками і ящиками. При цьому полки бувають відкритими або прикриватися дверима. Існують моделі зі стаціонарним корпусом та мобільного стільницею, що дозволить обертати телевізор, встановлюючи його в оптимально зручне положення. При цьому вам не доведеться переставляти саму тумбу. Великим попитом користуються..

Подробнее

Шафа-купе або розпашна шафа - що вибрати?

Шафа - центральний вид меблів, без наявності якого не обходиться жодна квартира. Тому до підбору даного предмета варто підходити дуже відповідально. В основному сучасні виробники створюють два види шаф: розпашна і шафа-купе. Відмінності між двома моделями полягають в способі відкривання дверей: у першого варіанту шафи двері відкриваються назовні, у другого - роз'їжджаються в різні боки. Давайте більш детально розберемося в існуючих розбіжностях між двома різновидами шаф, що згодом допоможе зробити вибір на користь одного або іншого виду. Стилістичне оформлення шафи Вибираючи шафа для одягу обов'язково звертайте увагу на загальний стиль інтер'єру приміщення. На щастя, сьогодні не складе труднощів придбати шафи, які чудово впишуться в будь-який дизайн інтер'єру. Деякі власники ..

Подробнее

Комп'ютерний стіл - висота, зручність, ергономіка

Комп'ютерний стіл - висота, зручність, ергономіка При облаштуванні офісу або домашнього кабінету знадобиться певний вид зручною і функціональної меблів. Центральне місце займає стіл для комп'ютера, який конструктивно складається з ніші, призначеної для розміщення системного блоку, висувної панелі для клавіатури і мишки. Залежно від функціоналу, стіл може складатися з безлічі поличок і ящиків, які допоможуть упорядкувати робочу документацію. Для того, щоб ваш робочий процес проходив більш ефективно і плідно, необхідно підібрати зручний, ергономічний і підходить під індивідуальні параметри стіл. Різновиди комп'ютерних столів Прямі. Подібні типи столів є класичними, зовні не відрізняються від стандартного письмового столу. Головною перевагою вважається можливість розміщення в ..

Подробнее

Дерев'яні меблі - як доглядати та подовжити життя виробам з дерева

Якісні меблі з дерева - це справжня окраса інтер'єру, тому більшість віддають перевагу саме такі предмети обстановки. Однак вироби з натуральної деревини вимагають делікатного догляду, і необхідно дотримуватися кількох важливих правил для збереження дерев'яної поверхні в хорошому стані. Основні правила догляду за дерев'яними меблями Якщо ви купили комп'ютерний стіл з натурального дерева, доведеться переглянути розташування всіх предметів інтер'єру, щоб правильно розмістити такі меблі. Головне правило догляду за дерев'яними меблями полягає в збереженні мікроклімату в навколишньому просторі. Необхідно захистити інтер'єр від різких перепадів температури і вологості, щоб дерево не піддавалося агресивних чинників експлуатації. Якщо ви хочете, щоб меблі надовго зберегла привабливий зовн..

Подробнее