Меблі для їдальні купити в Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі, Черкасах, Львові, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Закарпатті: ціна, фото – Economtochka

Меблі для їдальні

Регульований обідній стіл E-571

Обідній стіл Е-571 призначений для обладнання їдалень і може використовуватися в комплекті з ла..

2397 грн.

Обідня лавка E-661

Обідня лавка Е-661 призначена для обладнання їдалень і може використовуватися в комплекті зі ст..

1305 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

Ваша оцінка:
51 користувачів вже оцінили. Оцінка: 5 з 5

Міцні і зручні меблі для їдальні в школу від інтернет-магазину «ЕкономТочка»

Обстановка навчального закладу повинна бути комфортною і ергономічною. При цьому особливе місце в кожній школі займає їдальня, яка повинна оснащуватися простий, міцної, але в той же час зручними меблями. Саме такі моделі меблів для шкільної їдальні можна замовити і придбати в нашому інтернет-магазині.

Меблі в шкільну їдальню: асортимент каталогу нашого сайту

  1. Столи. Залежно від моделі, стіл може бути розрахований на чотири і більше людини. Каркас виробу проводиться з міцного металу, який покривається безпечної і ударопрочной порошковою фарбою. Стільниця виконана з ламінованого ДСП, з нанесенням по краях ПВХ кромки. Наявність зручного регулювання дозволяє надати столу потрібну висоту з урахуванням віку учнів.
  2. Лавки. Каркас лавки проводиться з міцної сталі, покритої чорної або сірої порошкоподібної фарбою. Висота лавки регулюється, що робить більш зручним для користувачів. Сидень - міцне ламіноване ДСП, товщиною 18 мм, яке може вмістити 2-3 людини.