Письмові столи

Настільне кріплення для одного монітора, що пропонує ергономічно правильне розміщення робочого диспл..

1500 грн.

Настільне кріплення для одного монітора, що пропонує ергономічно правильне розміщення робочого диспл..

1680 грн.

Письмовий стіл керівника М-108 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або д..

6840 грн.

Письмовий стіл керівника  М-220 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання ..

6882 грн.

Письмовий стіл керівника  М-222 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання ..

5076 грн.

Письмовий стіл керівника М-115 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або д..

4170 грн.

Письмовий стіл керівника М-111 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або д..

3744 грн.

Письмовий стіл керівника М-112Т – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або ..

6210 грн.

Письмовий стіл керівника М-218 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або д..

4644 грн.

Письмовий стіл керівника М-224 – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або д..

5712 грн.

Письмовий стіл керівника М-112Т – стіл для топ-менеджера – варіант обладнання офісу або ..

6606 грн.

Показано від 1 до 15 із 29 (всього 2 ст.)

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

Ваша оцінка:
50 користувачів вже оцінили. Оцінка: 5 з 5

Письмовий стіл як елемент дизайну

Зручний і практичний письмовий стіл - важливий елемент робочої обстановки, тому такі меблі слід вибирати з особливою увагою. Важливо облаштувати робочий простір таким чином, щоб інтер'єр вийшов стильним і практичним. Виробники меблів пропонують безліч цікавих і оригінальних рішень, так що вибрати щось одне досить складно. Ми розповімо, на що звернути увагу при покупці і як найкраще створити робочий настрій в кабінеті.

Важливі критерії покупки

Якщо ви збираєтеся купити письмовий стіл, потрібно не тільки враховувати характеристики міцності і стійкості до агресивних умов експлуатації, але і розглянути інші критерії вибору. Стіл є основною робочою поверхнею, тому меблі повинна володіти рядом важливих якостей, які допоможуть спростити рішення робочих завдань:

  • Додаткові елементи. Столи письмові можуть являти собою готові комплекти меблів з рядом додаткових елементів. Такі меблі можуть доповнюватися окремими ящиком для комп'ютера і поруч полиць для розміщення документів і офісної техніки. Якщо вам потрібні меблі, яка буде практичною і зручною у використанні, краще вибрати саме такий варіант і відмовитися від стандартних конструкцій.
  • Отвори для проводів. Сучасні моделі столів можуть оснащуватися спеціальними отворами для прокладки проводів і кабелів. Таке конструктивне рішення позбавляє від необхідності самостійно продумувати розташування кабелів або використовувати іншу фурнітуру для розташування проводів.
  • Форма стільниці. Можна придбати невеликий стіл, розрахований тільки на одну людину, або облаштувати повноцінний робочий куточок, в якому можуть розміститися відразу кілька співробітників. Як правило, такі моделі столів найкраще підходять для невеликого офісу, де важливо зберегти якомога більше вільного простору.

В нашому магазині представлений широкий асортимент офісних меблів, тому ви зможете розглянути різні моделі столів і підібрати в пару до них стільці і шафи. Ми пропонуємо купити письмові столи, виготовлені відомими меблевими фабриками, які строго дотримуються всі встановлені стандарти і вимоги. Наші консультанти допоможуть вибрати модель потрібного типу і розкажуть про всі переваги обраного вироби. Також ви можете придбати повноцінні комплекти меблів, які допоможуть створити потрібний настрій в офісі.