Warning: Undefined array key "minmax" in /var/www/html/economtochka/extension/economtochka/catalog/controller/module/ir_seo_data.php on line 86 Тумби для взуття - Купити обувниці недорого зі складу в Харкові, доставка по Україні: Київ, Дніпро, Одеса, Львів - economtochka.com.ua

Як підібрати тумбу для взуття в передпокій?

Інтер'єр в передпокої повинен складатися тільки з необхідних і корисних елементів, так як кімнати такого призначення відрізняються невеликими розмірами. Якщо ви вирішили, що в шафі недостатньо місця для зберігання меблів, пропонуємо купити тумбу для взуття і доповнити шафа важливим предметом обстановки.

Вибираємо тумбу для взуття в коридор

Якщо ви вирішили, що невелика тумбочка для взуття ідеально впишеться в інтер'єр передпокою, вам доведеться зробити нелегкий вибір, так як асортимент подібних меблів величезний. Існує безліч моделей обувниці, які відрізняються один від одного розмірами, матеріалом виготовлення і стилем оформлення. Перед тим, як вирушати в магазин, щоб купити тумбочку для взуття, пропонуємо визначитися з наступними питаннями:

  • Тип меблів. Тумби для взуття можуть мати закриту і відкриту конструкцію - в першому випадку тумбочка представляє повноцінний шафа з дверцятами, усередині якого зберігається все взуття. Відкриті варіанти відрізняються відсутністю дверей.
  • Матеріал виготовлення. Тумба під взуття може бути виготовлена ​​з дерева, металу або пластику. Дерев'яні моделі мають цікавим зовнішнім виглядом, але підходять не всім інтер'єрів і вимагають ретельного догляду. Металеві тумби для взуття в передпокій відрізняються практичністю, довговічністю і гармонійно впишуться в будь-яку обстановку. Пластикові моделі найчастіше купуються як тимчасове рішення, тому що пластик швидко ламається і втрачає свій привабливий зовнішній вигляд.
  • Стиль. Можна придбати звичайну тумбу в стриманому стилі, яка легко впишеться в інтер'єр при збігу кольору, або вибрати оригінальні моделі обувниці з незвичайним дизайном. Як правило, такі меблі рідко створюється в авангардному стилі, більшість виробників вважають за краще використовувати класичні рішення, так що вам залишається визначитися тільки з кольором нового предмета обстановки.

Якщо ви хочете використовувати вільний простір з максимальною користю, обувниці з сидінням стане оптимальним вибором для вашого будинку. Цей варіант має зручне сидіння у верхній частині конструкції, так що ви зможете спокійно надіти взуття в комфортній обстановці.

Наш магазин пропонує купити обувниці, якої вам не вистачає для завершення образу. Ми пропонуємо широкий асортимент меблів за привабливими цінами та допоможемо підібрати всі елементи обстановки так, щоб вони гармоніювали один з одним і створювали комфортну обстановку.