Шафи для одягу

Шафа для одягу.  Обладнана полицею для головних уборів і висувною поперечиною для плечиків. С..

10404 грн.

Двері щитові для меблевої секції  М-601 Стільниці, топи тумб, боковини столів виготовлен..

9750 грн.

Гардеробна шафа для одягу. Можлива доукомплектація полицями З-911 і дзеркалом СF-01. Шафа для..

12528 грн.

Гардеробна шафа для одягу  з ДСП 18 мм додасть кабінету директора закінчену функ..

13848 грн.

Шафа для одягу  з ДСП 18 мм додасть кабінету директора закінчену функціональніст..

9120 грн.

Шафа для одягу   з ДСП 18 мм додасть кабінету директора додаткову функціональніс..

11268 грн.

Шафа для одягу   з ДСП 18 мм додасть кабінету директора додаткову функціональніс..

8436 грн.

Гардеробна шафа для одягу з ДСП 18 мм додасть кабінету директора повну функціональніс..

11610 грн.

Гардеробна шафа для одягу  з ДСП 18 мм додасть кабінету директора закінчену функ..

9702 грн.

Гардеробна шафа для одягу. Можлива доукомплектація полицями З-912 і дзеркалом СF-01. Шафа&nbs..

9822 грн.

Показано від 1 до 10 із 10 (всього 1 ст.)

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

Ваша оцінка:
54 користувачів вже оцінили. Оцінка: 4.81 з 5

Підбираємо шафа для одягу з розумом

Якщо ви вирішили купити шафу для одягу, доведеться витратити не один день на пошук ідеальної меблів для вашого будинку. Ця категорія предметів інтер'єру вважається найбільш широкої, і в кожному магазині вас чекає величезна різноманітність шаф різного розміру і типу. При цьому такі меблі необхідна практично в кожній кімнаті, і навіть у вузькому просторі передпокої потрібно поставити невелика шафа для одягу. Щоб не загубитися у всьому різноманітті, пропонуємо скористатися нашими порадами перед походом в магазин.

Як вибрати ідеальний шафа для свого будинку

Компактний шафка для одягу може мати різні розміри і конструкцію, але призначення таких меблів в будь-який варіації залишається однаковим. Однак питання наповнення не є найважливішим, більше уваги споживачі приділяють тому, як буде виглядати шафа для одягу з полками в інтер'єрі будинку. Щоб спростити цю задачу, пропонуємо спочатку відповісти на наступні питання:

  1. Де стоятиме шафа-пенал для одягу? Це питання є найважливішим, тому що від нього залежать розміри і конструкція меблів. Найзручніше розмістити такі меблі безпосередньо поруч із вхідними дверима, щоб вам не довелося довго шукати свою куртку перед виходом на вулицю.
  2. Що буде зберігатися в шафі? Можна купити невелика шафа для верхнього одягу, розрахований тільки на куртки або пальто. У таких моделях немає додаткових полиць або сейфів для зберігання сумок і різних дрібниць. Якщо ви плануєте зберігати в шафі не тільки одяг, але і взуття, краще розглянути більш місткі варіанти з додатковими осередками і полками.
  3. Яким буде стиль нового елемента обстановки? Якщо ви вирішили купити маленький шафа для одягу, зверніть увагу на те, як він буде виглядати в інтер'єрі. Меблі повинна поєднуватися з обстановкою за кольором і стилю, так як подібне доповнення буде займати центральну частину передпокою.

Шафа для одягу - це не тільки практичне і зручне рішення для зберігання різних речей, але і важлива складова естетичної композиції. Навіть невеликий пенал відрізняється значними розмірами і займає основну частину кімнати.

Якщо ви хочете купити маленький шафа для одягу при привабливою ціною і не сумніватися в якості своєї покупки, пропонуємо почати пошук меблів з відвідування нашого магазину. Ми представляємо широкий асортимент меблів за доступними цінами і допоможемо підібрати шафа, який гармонійно впишеться в обстановку і прослужить вам не один рік.