Стільці з обертанням

Показано від 1 до 2 із 2 (всього 1 ст.)

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

Ваша оцінка:
50 користувачів вже оцінили. Оцінка: 5 з 5

Переваги та недоліки стільців з обертанням

Для облаштування робочого простору важливо підібрати всі предмети обстановки таким чином, щоб вони добре поєднувалися один з одним і залишалися практичними в експлуатації. Особлива увага приділяється стільців, так як більша частина часу в офісі проходить в сидячому положенні. Якщо ви шукаєте практичний варіант крісла, пропонуємо придбати стілець з обертанням, який відмінно поєднує в собі ергономіку сучасних меблів і надійність простих рішень.

Критерії вибору

Поворотний стілець має стандартну конструкцію, але невелике доповнення у вигляді механізму обертання в підставці служить головною особливістю моделі. Такі крісла використовуються в разі, коли необхідно зберегти мобільність в межах робочого простору і спростити роботу. Так, ви можете розташувати використовуване обладнання в одному місці, але з різних сторін, і завдяки поворотному механізму працівнику не доведеться постійно вставати зі свого місця, щоб скористатися тим чи іншим пристроєм.

При виборі зверніть увагу на наступні характеристики:

  • Підйомний механізм. Стільці такого типу можуть оснащуватися підйомним механізмом, який допоможе встановити висоту сидіння на певному рівні. Таке доповнення використовується для того, щоб ви могли розміститися з максимальним комфортом і не відволікатися під час роботи.
  • Підставка для ніг. Якщо ви проводите багато часу в сидячому положенні, підставка для ніг стане важливим атрибутом комфортного крісла. Невелика підставка над підставою використовується за прямим призначенням і дозволить вам зручно влаштуватися на стільці.
  • Спинка. Стілець зі спинкою та обертанням - це оптимальний варіант крісла для невеликого робочого простору, в якому ви змушені постійно повертатися в різні боки. Спинка створює каркасну підтримку, і ви можете розслабитися під час виконання роботи.

Незалежно від того, який стиль в інтер'єрі ви віддаєте перевагу, стільці повинні бути не тільки красивими, але і довговічними. Для виготовлення каркасної частини використовуються міцні сплави, рухомі механізми також виконуються з металу, матеріал оббивки підбирається за принципом практичності і довговічності.

В нашому магазині ви можете придбати якісні меблі за привабливими цінами і організувати сучасне робоче простір, яке буде не тільки стильним, але і практичним. Якщо ваш вибір припав на стілець без спинки з бертанням в певному кольорі, наші консультанти допоможуть підібрати в пару до нього зручний стіл і порадять інші предмети обстановки, які будуть добре поєднуватися один з одним.