Користувацька угода

Користувача угода
1. Умови використання сайту www.economtochka.com.ua
1.1. Дане угоду користувача (іменоване надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом www.economtochka.com.ua (далі - Сайт), в особі власника сайту НС «НОВИЙ СТИЛЬ» (далі - Адміністрація сайту) і фізичною особою ( іменованим надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.
1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.
1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
1.4. Ця Угода може бути змінена та / або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.
1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами:
• Порядок реєстрації на сайті
• Порядок використання Сайту,
•    Політика конфіденційності,
• Обмеження відповідальності Адміністрації сайту,
• Порядок дії Угоди.
2. Реєстрація на сайті
2.1. При оформленні замовлення.
3. Порядок використання Сайту
2.1. Сайт www.economtochka.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
2.2. При оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. Інтернет магазин «НОВИЙ СТИЛЬ» залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на ваш номер, вказаний в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні смс і листи по нашим акціям, просто зателефонуйте в центр прийому дзвінків і відмовтеся або напишіть відмова від розсилки на пошту www.economtochka.com.ua При відмові ми зобов'язуємося виключити Вашу електронну адресу електронної пошти зі списку розсилки листів і телефон з смс розсилки.
2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей по будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.
3. Персональна інформація Користувача
3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи це Угода Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з членством Користувача з метою надання відповідних послуг.
3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.
3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.
3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт www.economtochka.com.ua інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, не таким, що суперечить положенням чинного законодавства України.
3.6. Крім цього на виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" Користувач погоджується на обробку своїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання / отримання та здійснення розрахунків за придбані товари / послуги, в тому числі шляхом кредит

РОЗПРОДАЖ
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
МЕБЛІ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ
ТОВАР В НАЯВНОСТІ