Користувацька угода

Користувацька угода

1. Умови використання Сайту www.economtochka.com.ua
1.1. Дана користувацька угода (іменована надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом www.economtochka.com.ua (далі - Сайт), в особі власника Сайту АТ «НОВИЙ СТИЛЬ» (далі - Адміністрація Сайту) і фізичною особою ( іменованою надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.
1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила вхід до Сайту, та досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.
1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.
1.4. Ця Угода може бути змінена та / або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.
1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами:
• Порядок реєстрації на сайті
• Порядок використання Сайту,
• Політика конфіденційності,
• Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту,
• Порядок дії Угоди.
2. Реєстрація на сайті
2.1. При оформленні замовлення.
3. Порядок використання Сайту
2.1. Сайт www.economtochka.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого Сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали Сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.
2.2. При оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Інтернет магазин «НОВИЙ СТИЛЬ» залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на ваш номер, вказаний в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні смс і листи по нашим акціям, просто зателефонуйте в центр прийому дзвінків і відмовтеся, або напишіть відмову від розсилки на пошту www.economtochka.com.ua. При відмові ми зобов'язуємося виключити адресу Вашої електронної пошти зі списку розсилки листів і телефон з смс розсилки.
2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, не порушує авторські права, не дискримінує людей за будь-якою ознакою, а також не містить образи чи іншим чином не порушує чинне законодавство України.
3. Персональна інформація Користувача
3.1. Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього Сайту. Приймаючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Адміністрації Сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.
3.2. Адміністрація Сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.
3.3. Адміністрація Сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.
3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації Сайту, Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.
3.5. Адміністрація Сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт www.economtochka.com.ua інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-Сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, які не суперечать положенням чинного законодавства України.
3.6. Крім цього, для виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" Користувач погоджується на обробку своїх персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, надання / отримання та здійснення розрахунків за придбані товари / послуги, в тому числі шляхом кредитування. Користувач не заперечує проти перевірки інформації у відповідних бюро кредитних історій з метою з'ясування відомостей, що стосуються виконання взятих на себе зобов'язань Користувачем за договорами (в т.ч. кредитним), у разі наявності таких, тим самим розуміючи, що обсяг інформації, яка буде перевірятися, може включати в себе інформацію, що стосується банківської таємниці, і з'ясування якої буде такою, яка буде повною і достатньою для розуміння майнового стану, платоспроможності та несення можливої ​​подальшої майнової відповідальності, в разі її необхідності. Користувач також згоден з тим, що Адміністрація має право надавати доступ та передавати персональні дані Користувача третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки. В тому числі, на перевірку зазначеної в даній в Заявці інформації, а так само передачу інформації третім особам, під якими розуміють: фінансові установи, колекторські компанії, оператори мобільного та поштового зв'язку, інші фізичні та / або юридичні особи.
4. Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту
4.1. Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки і неточності, в тому числі друкарські, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація Сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.
4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації,що зберігається на Сайті.
4.3. Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів Сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка редакцiї може не збігатися з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація Сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.
4.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.
4.5. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені або опубліковані на сайті www.economtochka.com.ua
4.6. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
4.7. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті www.economtochka.com.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).
4.8. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне надання Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.
4.9. При виникненні проблем у використанні Сайту www.economtochka.com.ua, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту www.ekonomtochka.com.ua для того, щоб Адміністрація Сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, який навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.
4.10. З метою вищевикладеного, Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація Сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.
5. Порядок дії Угоди
5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація Сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів Сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
5.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту.
5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації Сайту. Використання Сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.
5.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах данного Сайту, є власністю їх відповідних власників.
5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією Сайту.
5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.