Розкладні кухонні столи

Технічні характеристики: висота: 800 мм Ширина: 600/1200 мм Глибина: 800 мм..

4260 грн.

Технічні характеристики: висота: 750 мм Ширина: 900(1220)/1100(1420)/1200(1520) мм Глибина: 600/7..

5733 грн.

Показано від 1 до 5 із 5 (всього 1 ст.)

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

Ваша оцінка:
51 користувачів вже оцінили. Оцінка: 4.94 з 5

Практичні і зручні розкладні кухонні столи від магазину «ЕкономТочка»

Кожна сучасна людина прагне спростити побутові умови в своїй оселі. Останнім часом великої популярності серед споживачів завоювали функціональні і компактні меблеві елементи. До таких можна віднести розсувний стіл, який в лічені хвилини може перетворитися з невеликого вироби в повноцінний стіл, де зможуть розміститися всі члени сім'ї. Купити якісний обідній розкладний стіл можна інтернет-магазині «ЕкономТочка. В цьому розділі нашого онлайн каталогу представлені зручні столи, які легко розкладаються, а в листковому вигляді здатні вміститися в самій малометражної кухні.

Розкладний стіл на кухню: основні переваги

Головним достоїнством розкладаються столів є їх практичність. Використання подібних меблевих виробів дозволяє отримати невелику поверхню, якою можна користуватися щодня і разом з тим просторий і зручний стіл. За розкладеним столом можна вмістити велику кількість запрошених на свято гостей і родичів. Повірте, за таким столом вам не доведеться тулитися. У зібраному стані стіл легко поміститься навіть на самій невеликій за габаритами кухні.

Столи, представлені в даному розділі нашого онлайн магазину, зроблені з безпечних, надійних і довговічних матеріалів. Замовити вподобану модель можна через сайт компанії. Також заявки на придбання товару приймають наші менеджери. Для цього достатньо зателефонувати з будь-якого із зазначених контактних номерів.