Чи підходить ігрове крісло для офісної роботи?

Хочете обставити своє робоче місце якнайкраще або створити ідеальний простір для персоналу? У такому разі офісне крісло є головним елементом, від якого залежить здоров'я, комфорт і працездатність. Прагнучи досягти найкращих результатів, багато хто зупиняє свій вибір на геймерській моделі, але чи така вона чудова для роботи? У цій статті ми розберемося в цьому питанні.

Переваги використання ігрового крісла для офісної роботи

Геймерське крісло, безумовно, має низку характеристик і конструктивних особливостей, які можуть бути корисними під час тривалої роботи за комп'ютером:

  • Практично всі моделі мають регульовані підлокітники, котрі є можливість підлаштувати під свій зріст та положення рук, уникаючи в майбутньому проблем із зап'ястним каналом. Крісла для персоналу не всі мають подібний функціонал.
  • Валики й підголівники, що поліпшують підтримку в ділянці попереку і шиї, а також надають розслаблення м'язам.
  • Розширений комплект регулювань – у більшості випадків у ігровому кріслі можна повністю змінювати положення, відкидати спинку, іноді до 180 градусів. Таким чином можливо на деякий час прийняти горизонтальне положення. Не варто також забувати про можливість гойдатися й активно рухатися. Цього так хочеться, щоб поміркувати та розслабитися під час довгого сидіння, чи не так?
  • Посилена база, суцільнометалевий каркас та міцні комплектуючі – це пояснюється тим, що крісло для геймерів під час ігрового процесу може піддаватися посиленому навантаженню. Такий конструктив робить їх надійнішими та зносостійкими, офісні меблі не мають цих особливостей.
  • Міцна оббивка із щільним набивним матеріалом – обіцяє комфортне анатомічно продумане сидіння і довговічність.
  • Анатомічно продумана конструкція стане ідеальним рішенням для хребта та м'язів під час довгої роботи.
  • Бічна підтримка – забезпечить фіксацію спини та м'язового корсета в одному положенні.

Недоліки геймерського крісла для офісної роботи

Крім позитивних характеристик ігрові меблі мають деякі недоліки, через що вони можуть поступатися офісному кріслу, розглянемо їх:

  • Цілісна конструкція, доповнена валиками, не завжди може забезпечити потрібну підтримку хребта.
  • Бічні виступи часто створюють відчуття скутості й не всім зможуть підійти.
  • Вартість – аби перевершити офісне крісло, потрібно вибирати дорогі меблі, інакше доведеться платити лише за дизайн.
  • Налаштування і механізми – орієнтовані на активні дії геймера, а не на ергономіку й анатомічну будову людини, тоді як базова модель офісного крісла може мати все необхідне. Крім того, кількість регулювань, у яких не буде потреби в робочому просторі, може просто відвертати увагу.
  • Дизайн у геймерських моделей помітний, яскравий, схожий на крісло перегонника, він може не вписуватися в концепт офісних меблів, заважати загальному настрою персоналу.

Висновки

Загалом геймерське й офісне крісло мають спільні риси – наявність спинки, сидіння, підлокітників, певних налаштувань, що створює відчуття, що предмети взаємозамінні. За правильного підбору геймерський варіант загалом може підійти персоналу. Однак, якщо ви хочете підібрати саме крісло для тривалої роботи за комп'ютером, можливо, варто звернути увагу на офісне крісло, із «заточеним» під цей тип діяльності конструктивом, функціоналом, анатомічною продуманістю та ергономікою.