Крісло для відпочинку - як вибрати?Як приємно після важкого дня прийти додому і зануритися в крісло для відпочинку та відчути ауру справжнього комфорту! А що якщо затишні меблі будуть не тільки вдома? Тільки уявіть такий оазис на роботі, в улюбленому кафе, перукарні або будь-якому іншому закладі, котрий належить відвідати. Дослідники і психологи довели, що підвищений комфорт виключно позитивно позначається на продуктивності праці, здоров'ї, сприяє збільшенню клієнтів, довірі партнерів. Інтернет-магазин Економточка ділиться порадами, які допоможуть вибрати зручні крісла, що дадуть змогу кожному співробітнику, відвідувачеві або клієнту відчути себе як вдома.

Глибина сидіння

Це один із головних показників, який впливає на комфорт. Що більша глибина сидіння, то затишніше в ньому можна буде розміститися. Вважається, що найкраще починати з глибини 470 мм, а далі як підкаже вам тип моделі.

Габарити

Неважливо, наскільки буде зручне крісло, якщо його нікуди буде поставити. Тому перед покупкою уважно вивчіть розміри, звірте їх із параметрами приміщення. У будь-якому разі можна знайти те, що впишеться в інтер'єр і буде комфортним. Зверніть увагу на модель Aura (Аура) LB ROCKING LE, вона практично не займає місця, але водночас стане острівцем комфорту в кімнаті, кабінеті чи приймальні.

Оббивка

Вона, звичайно, має бути приємною на дотик, м'якою, з високим показником зносостійкості. Під час вибору задумайтеся, де стоятиме м'яке крісло для відпочинку. Так, практичною та естетично привабливою є турецька «рогожка» – тканина ICON, а додати меблям статусного шарму допоможе оббивка з натуральної шкіри, як це виконано в кріслі Aura (Аура) ROCKING LE.

Матеріал конструкції

Загалом крісла для відпочинку виготовляються з різних матеріалів, що дає змогу запропонувати покупцеві великий вибір, розглянемо ті, які можна зустріти найчастіше:

  • Суцільнометалева конструкція – порадує власника своєю довговічністю, міцністю, практичністю, ергономікою і вишуканим дизайном як у кріслах Aura (Аура) CFS LE.
  • Сплави – також можуть бути ефективними для меблювання, вони зазвичай легші і роблять стільці більш мобільними. Однак потрібно вивчити склад матеріалу, інакше він може виявитися сприйнятливим до впливу вологи, ваги, навантаження.
  • МДФ, ДСП – найменш привабливі основи для меблів, попри те, що зазвичай предмети є найдешевшими, значно поступаються за якістю і зовнішньою естетикою.
  • Дерево – такі каркаси екологічні, практичні, досить легкі та мають розкішний вигляд у будь-якому дизайні. Ви тільки подивіться на крісло Minister (Міністр) CF LB extra – втілення комфорту і стильного дизайну.

Спинка

Що вона вища, то комфортніша, це дасть змогу повністю розслабитися хребту. Нині популярні моделі не просто з високою спинкою, а й у вигляді суцільної конструкції із сидінням і бічною підтримкою, як це втілено в кріслах для відпочинку серії Aura.

Підлокітники

Враховуючи, що це не робоче комп'ютерне, а м'яке крісло для відпочинку, вони в конструкції необов'язкові. Тому можна зустріти моделі, як з ними, так і без. З вибором потрібного дизайну допоможе місце, в якому ви плануєте їх встановлювати. Для залу очікування, приймальні, лаундж-зони гарний вигляд мають розлогі стільці невимушеного формату – без підлокітників. Комфортно розміститися в конференц-залі навпроти, допоможе конструкція з підлокітниками.

Як бачимо, немає особливих складнощів, щоб вибрати відповідне меблювання. Дотримуючись цих порад, в інтернет-магазині Економточка обов'язково знайдете крісло для відпочинку, котре подарує вам і відвідувачам відчуття комфорту на довгі роки.