Топ 3 геймерських крісел HexterКомп'ютерні ігри без перебільшення називають майбутнім, за останні роки можна спостерігати за динамікою їх популярності в усьому світі. Тож не дивно, адже саме з ними можна віддатися пригодам, розслабитися, відвернути свою увагу від проблем і повсякденного життя та навіть заробити капітал. Під час ігор організм піддається постійному навантаженню, що може значно позначитися на здоров'ї та швидкості реакції. Саме тому гравцеві необхідне якісне та надійне геймерське крісло, яке б не шкодило здоров'ю, сприяло грі та надихало на перемогу. Ми підібрали 3 найкращих моделей із найпопулярнішої лінійки Hexter, давайте познайоммось з ними?

Крісло Hexter MX R1D TILT PL70 02 FR

Ця модель уособлення надійності, адже вона поєднує в собі міцну конструкцію і розширений функціонал. Металева рама в основі побудови обіцяє довгу експлуатацію за будь-якого навантаження. Комп'ютерне крісло має продуманий центральний елемент, який надасть підтримку не тільки всьому тілу, а й найбільш вразливій частині хребта – попереку. Регульовані підлокітники, які витримують високі навантаження як у вертикальному, так і горизонтальному положенні, не підведуть за жодних динамічних рухів під час геймінгу. І як вишенька на торті – унікальний механізм Tilt, що забезпечує регулювання пружини і відповідальний за гойдання.

П'ятипроменева міцна пластикова база для надійної опори. Цікава особливість моделі MX R1D TILT PL70 02 FR – у комплектації є підставка для ніг, що дає змогу максимально розслабитися після довгої гри, прийнявши горизонтальне положення та витягнувши ноги. Продуманість деталей із механізмами, що відповідають міжнародному стандарту ANSI/BIFMA, так і шепоче: «Грай із задоволенням та вигравай!».

Геймерське крісло Hexter PRO R4D TILT MB70 01 black/yellow

Виконане в стилі перегонового, це геймерське крісло від Hexter тішитиме як функціоналом, так і приголомшливим дизайном. Крім міцної й надійної сталевої рами, і суцільно сталевої бази, що обіцяє надійність, кращу фіксацію спинки та сидіння, вас вразять бічні підтримки. Саме завдяки їм ви не злетите, а утримаєте спину в потрібному положенні навіть під час найактивнішого геймінгу!

Також прийняти будь-яке зручне положення допоможуть посилені 4D-підлокітники, механізм Tilt, газліфт четвертого класу.

Конструкція і функціонал Hexter PRO R4D TILT MB70 01 black/yellow дає змогу використовувати комп'ютерні крісла не тільки як ігрові, а й для роботи. Тому вони популярні й у тих, хто хоче оснастити свій офіс сучасними та якісними меблями. Окремо варто виділити незрівнянну оббивку – приємну до тіла екошкіру преміумкласу і пінополіуретановий наповнювач. Ефектні контрастні смуги завжди додадуть позитивного настрою і надихнуть на кращу гру.

Крісло Hexter RC R4D TILT MB70 01 blue

Ця модель геймерського крісла має також найкращі для гравця характеристики, як і попередні герої топа. Вам сподобаються підлокітники, які можна регулювати в чотирьох площинах і газліфт четвертого класу, що витримують високе навантаження, преміальна оббивка, сталева цілісна рама з базою, механізм гойдання. Варто відзначити механізм незалежного розкладання спинки – реклайнінг на 90-1550. З ним ви буквально зможете прилягти в кріслі, коли втомитесь від гри.

Комп'ютерне крісло не тільки має крутий вигляд, а й приголомшливо відчувається, приймаючи форму тіла. Окрема фішка моделі Хекстер RC R4D TILT MB70 01 blue – попри високу ергономіку й габарити, що практично не відрізняються від інших крісел, вона досить містка. Збільшені показники спинки, висоти і розмірів сидіння, рівнів підлокітників – таке поєднання відмінно підійде справжнім гравцям, котрі довгий час проводять на одному місці, а також людям нестандартної комплекції тіла.

Висновки

Кожному справжньому геймеру потрібно все найкраще – потужний комп'ютер, високочастотний монітор, ігрова клавіатура, сучасна гарнітура і високоякісне геймерське крісло. Саме завдяки йому ви зможете із задоволенням без негативних наслідків для здоров'я зануритися у віртуальний світ та проводити там довгий час. Як бачимо, вся лінійка Hexter з нашого топу вирізняється надійністю, функціональністю, можливостями, залишається лише прокачати себе новим кріслом і вперед!