Крісло для програміста – як вибрати?

Програміст – одна з важливих професій, без якої в сучасному світі не обійтися. Сфера діяльності пов'язана з постійним сидінням. Це надалі може призвести до хронічної стомлюваності, а також позначитися на здоров'ї хребта, голови та навіть внутрішніх органів, адже неправильно розподілене навантаження і їх торкнеться. Тому так важливо вибрати правильне крісло для програміста. Розглянемо, на які моменти потрібно звернути увагу, щоб офісне крісло мало необхідний конструктив для комфортної та тривалої роботи.

Якою має бути спинка?

Вона має бути однозначно високою, чим вищою, тим краще, аби отримати підтримку хребта по всій довжині. Зазвичай це 58-70 см. Також зверніть увагу на її форму і ширину. Досить широка, вигнута з бічною підтримкою буде найкращим рішенням. Чудовим доповненням стане регульований поперековий валик, що надає додаткову підтримку найвразливішому відділу хребта. Наприклад, подивіться, як це продумано в Pilot R HR AL70.

Яким має бути сидіння?

Насамперед важлива його висота, можливість регулювання залежно від свого зросту. Ще один момент – м'якість наповнювача, бажано, щоб вона була середньою, з достатньою амортизацією. Також важлива анатомічна форма сидіння або бічні підтримки, як це демонструє крісло керівника Racer ECO.

Чи потрібен підголівник у кріслі для програміста?

Обов'язкова умова тривалої роботи без навантаження на шию та голову – наявність підголівника. Разом з цим мало того, щоб крісло для програміста номінально мало підголівник. Важливо, аби він міг регулюватися за висотою, змінював рівень нахилу, був досить міцним й водночас комфортним, таким як у моделі Absolute R (HR) black ES.

Підлокітники - запорука комфорту крісла для програміста

Комфортне положення рук, збереження правильної постави, запобігання виникненню тунельного карпального синдрому лежить саме на підлокітниках. Можна помітити, що практично кожне геймерське крісло має максимально регульовані підлокітники. Саме такі сподобаються програмісту. Зверніть увагу на ті, яким можна змінювати висоту, довжину, кут нахилу з відстанню, наприклад, як у Hexter PRO R4D TILT MB70 02 black/green.

Які механізми вибрати для крісла програміста?

З функціоналу для роботи програміста підійдуть офісні крісла з такими механізмами як «TILT», «EPRON STEEL», «EPRON QUICK», «MULTIBLOCK», «ANYFIX». Головне, щоб воно могло плавно погойдуватися, повторювати рухи, амортизувати, мало «Антишок-ефект». Корисними будуть функції нахилу, фіксації спинки в різних положеннях.

На що ще звертати увагу при виборі крісла для програміста?

Окрім основних характеристик, є ще другорядні, які, на перший погляд, здадуться незначними, проте якщо їх врахувати, робоче місце стане ще комфортнішим:

  • Ролики – важливо не тільки вибрати ті, які найкраще підійдуть до підлогового покриття, а і які матимуть протиковзний ефект.
  • Міцність – кожне комп'ютерне крісло має своє максимально допустиме навантаження, з перевищенням якого вбудовані механізми можуть перестати спрацьовувати, а меблі швидко зламаються.
  • Регулювання – їх наявність, продуманість і розташування під використання відіграє важливу роль для безперервної роботи.
  • Матеріали бази, каркаса, оббивки – чим якісніші, тим довше вони прослужать та стануть вагомим фактором комфорту. 

В інтернет-магазині economtochka.com.ua представлено багато крісел – для IT, геймерів, керівників, офісного персоналу, на сітці та без. Щоб вибрати крісло для програміста, достатньо звернути увагу на спинку, сидіння, підголівник з підлокітниками, механізми, інші параметри, й робочий час, оповитий комфортом, пройде непомітно!