Дерев'яні меблі - як доглядати та подовжити життя виробам з дереваЯкісні меблі з дерева - це справжня окраса інтер'єру, тому більшість віддають перевагу саме такі предмети обстановки. Однак вироби з натуральної деревини вимагають делікатного догляду, і необхідно дотримуватися кількох важливих правил для збереження дерев'яної поверхні в хорошому стані.

Основні правила догляду за дерев'яними меблями

Якщо ви купили комп'ютерний стіл з натурального дерева, доведеться переглянути розташування всіх предметів інтер'єру, щоб правильно розмістити такі меблі. Головне правило догляду за дерев'яними меблями полягає в збереженні мікроклімату в навколишньому просторі. Необхідно захистити інтер'єр від різких перепадів температури і вологості, щоб дерево не піддавалося агресивних чинників експлуатації. Якщо ви хочете, щоб меблі надовго зберегла привабливий зовнішній вигляд, а сама конструкція не втратила стійкості, дотримуйтесь наступних правил:

  • Захист від явної агресії. Меблі з дерева краще встановити в такому місці, де на предмет не будуть падати прямі промені сонця, також рекомендується не піддавати натуральну деревину впливу вологи або різких температурних перепадів.
  • Уважне ставлення. Дерев'яну поверхню не можна піддавати дії агресивних хімічних розчинів, високих температур або нагрітих предметів.
  • Правильний вибір миючих засобів. Дерево краще очищати за допомогою ганчірки з м'якого полотна, яка може бути змочена антистатиком.
  • Регулярне оновлення захисного шару. Раз на квартал використовуйте спеціальні засоби для полірування деревини та оновлюйте лакофарбовий шар для захисту поверхні від механічних пошкоджень.

Якщо дотримуватися цих простих правил, ви зможете надовго зберегти привабливий зовнішній вигляд меблів з натуральної деревини.

Як відновити дерев'яну поверхню

Дерево - це пластичний матеріал, який добре піддається відновленню. Наприклад, стара табуретка з дерева, яка втратила привабливий зовнішній вигляд, в руках майстра знову заграє всіма тонами природного матеріалу.

Відновлення дерев'яних меблів здійснюється за допомогою спеціальних засобів, які виправляють ушкодження і допоможуть повернути натуральний відтінок деревини. Найпопулярніший засіб для обробки старої деревини - це поліроль. В залежності від уподобань і складності конструкції меблів можна використовувати крем або аерозоль такого призначення. До складу відновлюючого кошти входять різні компоненти, які відновлюють поверхню і надають дерев'яної поверхні блиск. При обробці заповнюються мікротріщини і видаляються забруднення, так що дерев'яна поверхня знову стає блискучою і гладкою. Додатковою перевагою стане створення захисного шару на поверхні меблів, який запобіжить руйнування структури при перепадах температури або підвищеної вологості.

Замість поліролі можна використовувати віск, який використовується в якості універсального очисного кошти. Обробка воску допоможе продовжити термін експлуатації дерев'яних меблів, яка розміщується в приміщенні з підвищеною вологістю, так як засіб має здатність створювати щільний захисний шар на дерев'яній поверхні.

Меблі з натурального дерева - це стильне доповнення до будь-якого інтер'єру, і при правильному догляді така обстановка прослужить багато років, прикрашаючи ваш будинок. Дотримуйтеся цих простих правил і зможете надовго зберегти привабливий зовнішній вигляд дерев'яної поверхні.Оставить комментарий

Примечание: HTML не поддерживается!
    Плохо           Хорошо