Меблі для першокласника - як підібрати парту і стілець для школяра?Кожен батько намагається серйозно підходити до облаштування кімнати своєї дитини. Особливо це стосується дітей, які вперше збираються йти в школу. В даному випадку мами і тата особливу увагу приділяють облаштуванню робочого куточка, за яким дитина буде спокійно виконувати домашні завдання і готуватися до майбутніх уроків. У «шкільному куточку» розміщують не тільки стіл і комп'ютерне крісло. Також використовують місткі пенали і полки, на яких першокласник зможе розміщувати зошити і книги.

Шкільна парта - на що звернути увагу при виборі?

Шкільна парта - один з головних предметів меблів в дитячій кімнаті. Парта повинна бути зручною і комфортною, адже від цього залежить посидючість і успішність учня. Не варто обладнати робочий куточок дитини багатофункціональним письмовим столом, який складається з численних містких ящиків і тумб. Природно, подібні моделі зручні і дозволяють розмістити всі необхідні для навчання речі. Однак сильно громіздкі столи можуть стати причиною дискомфорту. Пам'ятайте - парта повинна бути зручною, при цьому ноги дитини повинні розташовуватися на підлозі, а лікті зручно розміщуватися на стільниці.

Неправильно підібраний шкільний стіл може стати причиною непосидючості дитини і втрати уваги. Найбільш підходящим варіантом є парта, конструкція якої може з легкістю підлаштовуватися під зріст дитини. Доповнити парту допоможуть місткі полиці і пенал, які можна розмістити безпосередньо біля столу. При виборі парти звертайте увагу на наступні параметри:

  • висота столу повинна бути в межах 52-62 см, при зростанні дитини від 119 до 140 см;
  • висота стільця повинна бути регульованою і складати 32-38 см;
  • глибина сидіння стільця - 50 см.

Багато батьків першокласника намагаються придбати для своєї дитини зручне офісне крісло. Однак найкращим варіантом для малюка є зручний дерев'яний стілець з можливою регулюванням конструкції. Такий стілець для школяра вважається найбільш оптимальним. Подібна модель ідеально підходить для майбутніх першокласників, які ще не встигли обзавестися навиком тривалого перебування за виконання домашнього завдання.

Яка меблі ще стане в нагоді першокласнику?

В кімнаті майбутнього школяра можна розмістити місткий пенал, тумбу і навісні полиці, на яких зручно розташуються зошити, книги, канцтовари та інші предмети, необхідні для комфортного і якісного навчання дитини. У висувних ящиках можна розмістити предмети, що використовуються на уроках праці: кольоровий папір, ножиці, олівці, пластилін і т.д. Сьогодні на ринку представлені найрізноманітніші моделі дитячих меблів, які виконані в яскравому дизайні і здатні прикрасити будь-яку дитячу кімнату.

На сайті нашого інтернет-магазину представлені найрізноманітніші моделі дитячих меблів. У нас кожен клієнт зможе підібрати і купити шкільні парти, письмовий або комп'ютерний стіл, стільці і комп'ютерні крісла, а також багато інших елементів меблів, яка з легкістю впишеться в інтер'єр дитячої кімнати.Оставить комментарий

Примечание: HTML не поддерживается!
    Плохо           Хорошо